Łukasz Szewczyk20.08.2018 (16:31)35

UPC podkręci internet z 60 do 150 Mb/s. Komu?

Sieć UPC Polska kontynuuje program podnoszenia prędkości internetu obecnym klientom. Tym razem mamy dobrą wiadomość dla użytkowników Fiber Power 60 Mb/s.

Przejdź do artykułu

Komentarze (21 - 30 z 35)

Pretensje miej do siebie, jak Cieniutka z Ciebie negocjatorka,to takie masz warunki


@ ....

Zmiana dotyczy tylko tych to mają 60( 30 lub nawet 10 )
 4  
Ale 500 na 600 nie umio, bo im się na 16 kanałach nie wyrobi. Pamiętam jak jeszcze niedawno puszczali 250 Mb na 8 kanałach, to w gpfxinsch szczytu po 20:00 było akurat 150.
No ale jak w korpo cięcia, oszczędności i się w IT zatrudnia studenciaków za tysioncpińcet, to i co się dziwić..
 1  
własnie sprawdzilem. predkosc oscyluje w granicach 150..super. Najpierw trzeba zresetowac modem!
 0  
Super, super, tyle te 150 Mbps to jest najtańsza opcja w ofercie UPC, dla porównania np Vectra ma ten sam download za identyczną cenę, ale z większym o 50% uploadem, a na dodatek dwie jeszcze tańsze opcje.
 1  
Podpisałeś umowę... Typowy polaczek cebulaczek.
 0  
Może i skusiłbym się na UPC, gdyby nie fakt, że ciągle niszczą ściany u mnie w bloku swoimi naklejkami, których nie sposób odkleić bez niszczenia powierzchni.
 0  
Nie ma żadnego zwiększenia Internetu! Upc to de8mentuje! Media2 wyjasnijcie To!?
 0  
No i redakcja jak też wszyscy po kolei nie są konsekwentni w podawaniu informacji rzetelnie do samego końca wraz ze szczegółami. Szkopuł w tym, że upc migruje klientów Fiber Power 60 do usługi 150 Mb/s ale tylko tych, którzy posiadają umowy na czas nieokreślony. Migracja nie dotyczy tych którzy posiadają umowy terminowe. Zapewne już wkrótce będzie się można zatem spodziewać spadku entuzjazmu zmigrowanych kiedy zobaczą drobną zmianę w wysokości rachunku. Pamiętajmy, że upc raz w roku może dokonać korekty ceny zgodnie z regulaminem, okaże się czy z tego nie skorzysta tym bardziej, że korekty nie dokonywano już dawno
 3  
Nie ma żadnego zwiększenia Internetu! Upc to de8mentuje! Media2 wyjasnijcie To!?
Jest ale tylko dla klientów na bezterminówkach i pewnie zmiana ceny wkrótce ich dotknie
 2  
Adamuiss, podnoszą prędkość wszystkim, nie siej dezinformacji, zawierałem umowę dwa miesiące temu (na dwa lata) i mi zwiększyli.
 3