Łukasz Szewczyk21.08.2018 (14:28)11 komentarzy

Nowa oferta Play Internet. Więcej danych z pełną prędkością, Net Box dla domu

Komórkowa sieć Play zaprezentowała nową ofertę na Internet. Od czwartku (23 sierpnia) na klientów czekają większe pakiety danych z pełną prędkością oraz dedykowane rozwiązania dostępu do Internetu w domu - Net Box z zestawem wzmacniającym sygnał Wi-Fi.
Nowa oferta Play Internet. Więcej danych z pełną prędkością, Net Box dla domu
Komórkowa sieć Play przedstawiła nową ofertę dostępu do internetu. Nowością jest zwiększona pula danych do wykorzystania z pełną prędkością, na którą pozwala infrastruktura własna w danej lokalizacji.
Oferta z urządzeniem będzie oferowana już od 45 zł miesięcznie, gdzie klienci otrzymają 50 GB danych do wykorzystania oraz przenośny router Wi-Fi. Na korzystających intensywniej czekają oferty bez limitu GB i paczką danych do wykorzystania z pełną prędkością - 100 GB (60 zł miesięcznie) lub 200 GB (70 zł miesięcznie). W nich klienci otrzymają także wybór urządzenia między przenośnym oraz domowym routerem Wi-Fi.

Nowa oferta Play Internet
Nowa oferta Play Internet
Dla szukających rozwiązania do domu przygotowano ofertę Net Box. To nowoczesny zestaw składający się z zewnętrznego modemu wspierającego agregację pasm LTE kategorii 12 i wewnętrznego routera Wi-Fi. Dzięki niemu możliwy jest dostęp do internetu w miejscach poza zasięgiem standardowych urządzeń. Z pełną prędkością do wykorzystania jest pakiet 300 GB w ramach zasięgu strefy domowej Play. Instalację można wykonać samemu lub skorzystać z darmowej usługi monterskiej. Korzystający z Net Boxa mają 30 dni na test i decyzję, czy takie rozwiązanie spełnia ich oczekiwania.

Internet domowy z Net Box
Internet domowy z Net Box
Decydując się na nową ofertę Play Internet przy podpisywaniu jednocześnie Play Pokolenia operator przygotował specjalny rabat 10 zł miesięcznie na ofertę internetową.

Dla wymagających pozostaje jeszcze opcja Play ze wzmacniaczem sygnału Wi-Fi. Oferuje ona również internet bez limitu GB, przy czym to aż 1 TB danych z pełną prędkością transferu. Jakby tego było mało klienci decydujący się na ten wariant otrzymają urządzenie Net Box oraz zestaw wzmacniający sygnał Wi-Fi w domu. Oferta jest dostępna za 200 zł miesięcznie.

Komentarze (1 - 10 z 11)

Pasuje. Wezmę na test na jakieś 28 - 29 dni i oddam. Tak mam net w Play na kartę 100 GB za 49zł/30 dni. Czyli miesiąc do przodu :) :) :)
 10  
Ja za 29 mam 120GB z pełną prędkością potem spada do 1Mbps. Na filmy starcza. Także Play szału nie robi.
 6  
200 zł? Matko...
 11  
Boże ceny z.... Net na kartę (router z telefonu) bez limitu z ograniczeniem powyżej 100gb i płace 25 zł miesięcznie w taryfie rodzina. Jak przy przedłużeniu zaśpiewają więcej rezygnuje.
 0  
beznadziejna oferta,mim zdaniem powinny być dwie;
-pierwsza dla mało korzystających do 300g,później zwalnia do 5mb/s.
-druga dla rodziny i bez limitu,bo co to jest 1TB jak ma się dużą rodzinę i wszyscy oglądają w HD,grają.....
 4  
A w T-Mobile internet domowy bez limitu za 49zł. W play za 200 zł prawie nielimitowany
 7  
ciekwe jaka oferta tylko sim.... moze ceny beda o polowe nizsze??
 0  
 Red
Ja za 29 mam 120GB z pełną prędkością potem spada do 1Mbps. Na filmy starcza. Także Play szału nie robi.
Gdzie jest taki pakiet internetu 29 za 120 GB???
 1  
nJu mobile po 2 latach stażu. Oferta boków nie zrywa, Hans T bez limitów już jest.
 0  
Powinno być 1-2 TB w ofercie za 45 zł., inaczej z T nie mają szans. Swoją drogą, ciekawe czy Orangutan się ustosunkuje.
 1