Łukasz Szewczyk09.10.2018 (16:02)16 komentarzy

Klienci a2mobile dołączą do Premium Mobile

Aero 2 z Grupy Cyfrowy Polsat oraz Premium Mobile ogłosiły plan, zgodnie z którym marka a2mobile oraz jej klienci dołączą do Premium Mobile
Premium Mobile
a2mobile i Premium Mobile to dwie rozwijające się marki na polskim rynku telekomunikacyjnym. Mają podobny model działania i świadczą usługi grupie klientów, których łączą podobne zainteresowania, wartości i zapotrzebowanie na usługi telekomunikacyjne. W związku z tym została podjęta decyzja o dołączeniu klientów a2mobile do operatora Premium Mobile.
Po dołączeniu klientów a2mobile do Premium Mobile, na rynku będzie działał operator świadczący usługi prawie 200 tysiącom klientów. Najważniejszym dla obecnych klientów a2mobile jest fakt, że nie zmienia się marka a2mobile, oferta, cenniki, zasięg sieci i jakość świadczonych usług oraz wysoki poziom obsługi klienta.

Grupa Cyfrowy Polsat, której częścią jest Aero 2, po zakończeniu procesu dołączenia klientów a2mobile do Premium Mobile, zyska większą liczbę udziałów w Premium Mobile, która w sumie da Grupie CP 25% głosów w Premium Mobile. Grupa Cyfrowy Polsat zachowa również przychody hurtowe od marek a2mobile i Premium Mobile.

Komentarze (1 - 10 z 16)

Potrzebuję tylko 2 godziny rozmów, 2GB netu na sieci Plusa. Który z operatorów da mi jak najtaniej takie rozwiązanie? Na kartę oczywiście. Prześledziłem chyba wszystkie oferty i każda zaczyna się powyżej 10 zł. Obecnie mam to za mniej, ale w mojej okolicy tylko Plus ma dobry zasięg, więc nie chcę przepłacać.
 16  
Zrezygnuj z telefonu będziesz miał za 0 zł. Jakim trzeba być januszem żeby szukać oferty poniżej 10 zł.
 11  
Mam dla kolegi wyżej ofertę. Karta Virgin mobile + wykupienie paniektu mini 3 za 3 zł + 60 minut za 5 zł + pakiety giga 1 GB za zł
 8  
Artur bierz Rebtela.
 1  
Artur nutek gardze tobą.
 2  
Mam nadzieję że pakiety zostaną takie jak są jeszcze długo
 2  
Na kartę obecnie najlepszy i najtańszy jest a2mobile.
 3  
Jakim trzeba być durniem, żeby płacić więcej niż 10 złotych.
Płać, płać 25 zł., 29 zł. operator da ci medal za to. Frajerze.
 0  
Zgadzam sie nie ma lepszej oferty niz a2mobile
 3  
jak sie oferta a2 nie zmieni, to w sumie git
 2