Łukasz Szewczyk17.10.2018 (12:24)7 komentarzy

Polsat Games, Polsat Rodzina, wPolsce.pl i TV Okazje w Telewizji Osobistej Netii

Sieć Netia powiększa ofertę Telewizji osobistej. Łączne w ofercie operatora znajduje się 214 kanałów, w tym 119 w jakości HD
Polsat Games, Polsat Rodzina, wPolsce.pl i TV Okazje w Telewizji Osobistej Netii
Pierwszą nowością jest kanał Polsat Rodzina (dostępny na pozycji numer 94). Kanał skupia się na prezentowaniu różnorodnej oferty programowej, w której każde pokolenie znajdzie dla siebie interesujące treści. Dostępny jest w pakiecie Styl życia.
Kolejna nowość to Polsat Games (pozycja numer 78), w całości poświęcony rozgrywkom e-sportu oraz nowinkom ze świata gamerów. Kanał dostępny jest w pakietach: Sport i emocje oraz Sport i Emocje PLUS.

Trzecim dodanym kanałem jest TV Okazje (pozycja numer 21) - całodobowy program telewizyjny, oferujący różnorodne produkty do kupienia. Kanał dostępny jest w pakiecie Na Start.

Ostatni z premierowych kanałów - który również wszedł do podstawy programowej (Na Start) jest wPolsce.pl (pozycja numer 192), 24-godzinny program, w którym prezentowane będą najświeższe informację, polityczne komentarze oraz rozmowy z zaproszonymi gośćmi.

Komentarze (1 - 7 z 7)

Jaki operator takie nowe kanały
 14  
Jaki operator takie nowe kanały
Takie zapchajdziury są u każdego operatora. Abonent TV cyfrowej ma 80 - 100 - 120 kanałów, ale realnie ogląda i tak max.15 - 20. Operatorowi chodzi tylko o szpanowanie ile to kanałów ma w swojej ofercie.
 6  
polsat games the best , e-sport jest teraz na topie
 9  
A gdzie są nowe kanały w Netii jak Epic Drama , TVN Fabuła , TBN Polska , Eleven 4 , Canal+ Now ... kiedy kanały SD będą podmienione na HD jak np. Polsat Music , Disney Chanel , HGTV , Sportklub , TVN 24 BiS ... Co z poprawą jakości obrazu HD i opóźnieniem sygnału TV .
 18  
@ Edmund M To samo ja pytam się już kolejny raz w imieniu klientów VECTRY kiedy wspaniała VECTRA doda kanały z grupy POLSAT wiem, że VECTRA ma problemy z Polsatem w dogadaniu się ale takie kanały jak POLSAT SPORT NEWS HD, POLSAT SPORT FIGHT HD, POLSAT FILM HD, TV4 HD, ESKA TV HD powinny być już od dawna a VECTRA STOI W MIEJSCU i ma swoich abonentów w D U P I E wogóle nie pamiętam kiedy VECTRA dodała jakieś nowe kanały !!! Przecież to zaczyna być nudne żeby czekać na nowe kanały i te które wymieniłem. Mniejsze KABLÓWKI mają więcej kanałów HD i lepszą ofertę programową po prostu VECTRA ROBI SWOICH ABONENTÓW W BALONA ale ja też za 8 miesięcy będę miał wspaniałą VECTRĘ serdecznie w D U P I E naprawdę nie polecam nikomu TEJ KABLÓWKI bo VECTRA TO KABLÓWKA PORAŻKA I WIELKIE DNO !!!!!!
 4  
Ludzie piszą w internecie na prawo i lewo o złym stanie telewizji w Netii a Netia nic nie robi i ma abonentów w d....
 14  
Weźcie w końcu zmieńcie to zdjęcie z tą starą brudną kamienicą. Na miejscu Netii już dawno bym interweniował
 1