Łukasz Szewczyk19.10.2018 (11:37)3 komentarze

Duże zmiany w zarządzie operatora sieci Play

Zmiany w zarządzie spółki PR, operatora komórkowej sieci Play.
Play
Rada Nadzorcza spółki Play Communications poinformowała, że Hans Cronberg i Bartosz Dobrzyński, członkowie zarządu P4, pełniący funkcje odpowiednio dyrektora ds. technicznych oraz dyrektora ds. marketingu, zakończą pracę dla Play w dniu 31 grudnia 2018 roku, natomiast ze swoich stanowisk z Zarządzie ustąpią 31 października 2018 r. Ponadto, Jacek Niewęgłowski ustąpi z zarządu oraz ze stanowiska dyrektora ds. strategii z dniem 31 stycznia 2019 r. pozostając jednak do dyspozycji firmy w charakterze doradcy.
W dniu 1 listopada 2018 roku Michał Sobolewski zostanie powołany do zarządu na stanowisko dyrektora ds. marketingu. Posiada ponad 20 lat doświadczenia w marketingu dla sektorów: telekomunikacyjnego, bankowego i ubezpieczeniowego. Do Play dołączył w 2009 roku i był odpowiedzialny za marketing konsumenckiej oferty produktowej.

Z kolei Michał Ziółkowski zostanie powołany do zarządu na stanowisko dyrektora ds. technicznych. Pracuje w sektorze telekomunikacyjnym od 20 lat, z tego w Play od powstania firmy. Od marca 2017 r. jest odpowiedzialny za rozbudowę sieci.

Natomiast Wojciech Danieluk zostanie powołany do zarządu na stanowisko dyrektora ds. IT
i transformacji. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pracy dla sektora telekomunikacyjnego. Do Play przeszedł w 2008 r. z firmy Ericsson, a jego wieloletnia praktyka przysłużyła się udanej realizacji programów transformacyjnych realizowanych przez Play.

Spółka przygotowuje zastępstwo Jacka Niewęgłowskiego, które nastąpi z dniem 1 lutego 2019.

Komentarze (1 - 3 z 3)

NIEE, no ważna i istotna informacja. dziękuję! od razu dzień nabrał innych barw.
 3  
niech lepiej znisa oplaty roamingowe,oszusci!
mialo byc za darmo,a co jest???
co na to UE?
 2  
ludzie.... to wina uke tj urzedu komunikacji eletronicznej ... to on pozwolil na to... bo polskie opy biadola ze sa biedne a uke im ulega i wyznacza ceny doplat do roamingu
 1  

Polecamy