Łukasz Szewczyk22.11.2018 (13:36)2 komentarze

Smartwatch Chrono 4 oraz gogle VR Glasses 3D od Hykker w Biedronce

Od czwartku (22 listopada) w Biedronce dostępne są wielofunkcyjne produkty marki Hykker. Mowa o zaawansowanym zegarku Chrono 4 z trybem monitorowania aktywności fizycznej i funkcjami telefonu komórkowego oraz o goglach VR Glasses 3D pozwalających zanurzyć się w świecie wirtualnej rzeczywistości.
Smartwatch Chrono 4 / Fot. Hykker
Smartwatch Chrono 4 / Fot. Hykker
Hykker Chrono 4 to nowa generacja multifunkcyjnego zegarka na rękę z rodziny Chrono. Posiada dotykowy wyświetlacz LCD o rozmiarze 1.22", który odwzorowuje rzeczywiste kolory. Łączy w sobie elegancki wygląd ze sportowym zacięciem oferując tym samym wiele ciekawych udogodnień. Smartwatch służy bowiem nie tylko do monitorowania aktywności fizycznej (liczenie kroków, spalonych kalorii i przebytego dystansu), lecz też do wyświetlania najważniejszych powiadomień wprost na nadgarstku. W efekcie zawsze gdy nadejdzie SMS, e-mail lub wiadomość na Facebooku można ją odczytać bez wyciągania telefonu z kieszeni. To jednak tylko podstawowa funkcjonalność Chrono 4 ponieważ smartwatch pozwala na przeprowadzanie rozmów po sparowaniu z telefonem z Androidem (transmisja 2G) oraz na samo wysyłanie SMS-ów. Wszystko dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth oraz slotowi na kartę microSIM. Zegarek jest wyposażony również w aparat fotograficzny VGA, który pozwala rejestrować aktywność i warte zapamiętania chwile. Pamięć zegarka można zwiększyć za pomocą karty microSD do 32 GB (do nabycia osobno), dzięki temu, że posiada on czytnik kart.
Ponadto smartwatch swoją wydajność i długi czas działania na jednym ładowaniu zawdzięcza wbudowanemu akumulatorowi o pojemności 280 mAh (czas działania w stanie czuwania wynosi nawet do 72h). Wraz z urządzeniem dostępna jest specjalna aplikacja, którą w łatwy sposób można pobrać po zeskanowaniu QR-kodu z opakowania.

Chrono 4 oferuje użytkownikowi inne dodatkowe opcje m.in.: wyświetlanie daty i godziny oraz kalendarz, co pozwoli ograniczyć liczbę noszonych przy sobie gadżetów, zaoszczędzić miejsce i pieniądze. Smartwatch Chrono 4 dostępny będzie w dwóch modnych kolorach: szaro-czarnym i czerwono-czarnym.

Produkt dostępny jest w cenie 99 zł.

Gogle VR Glasses 3D / Fot. Hykker
Gogle VR Glasses 3D / Fot. Hykker
Kolejnym produktem jest VR Glasses 3D, czyli gogle wirtualnej rzeczywistości, które pracują w połączeniu ze smartfonami o przekątnych ekranu od 4,0" do 5,5" i posiadającymi żyroskop. Dzięki nim bez opuszczania własnego pokoju, można oglądać trójwymiarowe filmy i zdjęcia, cieszyć się przestrzennym światem gier, a także wirtualnie zwiedzać muzea lub wędrować po najdalszych zakątkach świata.

Gogle posiadają płynną funkcję regulowania soczewek, dzięki czemu w prosty sposób można poprawić ostrość wyświetlanego obrazu i dopasować go do indywidualnych preferencji. VR Glasses 3D posiadają także trzy otwory wentylacyjne zapewniające komfort użytkowania nawet podczas dłuższego czasu rozrywki. Swobodę zapewniają także: regulowany pasek mocujący oraz pilot do sterowania łączący się ze smartfonem za pomocą Bluetooth, który pozwala mieć kontrolę nad wirtualną akcją i dynamicznie wpływać na bieg wydarzeń.

Gogle VR Glasses 3D dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych: białym i czarnym, w cenie 34,99 zł.
153851,153777,153773,153767,153765

Komentarze (1 - 2 z 2)

"Chrono 4 oferuje użytkownikowi inne dodatkowe opcje m.in.: wyświetlanie daty i godziny oraz kalendarz". Rewelacja! Wbudowali zegarek w zegarek. Do dresu pasuje idealnie. Innego zastosowania BRAK!
 3  
recenzje zegarka możecie zobaczyć na YouTube - youtu.be/WlV0BiAUUq8
 0