Łukasz Szewczyk23.11.2018 (11:49)16

Black Friday w Netii: Pakiet internet z TV za mniej niż 40 zł

Na Black Friday Netia przeceniła pakiety stacjonarnego dostępu do internetu z TV. Do wyboru są dwa typy pakietów, różniące się konfiguracją kanałów TV. Najtańszy wariant kosztuje zaledwie 40 zł miesięcznie a dodatkowo przez 3 miesiące jest za 0 zł.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 16)

Nowym to do d... wchodzą a stary abo niech płaci za marną jakościowo telewizję z opóźnieniem sygnału , mulący internet i fatalnej jakości pilot do playera ( głośne cykanie przycisków ) . Niski poziom telewizji i usług powoduje że rezygnuje z Netii i odradzam innym .
 10  
Ja z usług Netii byłem zadowolony i z miłą chęcią bym do nich wrócił jakbym rzeczywiście miał do czego.W tej chwili mam łącze 1Gbps z telewizją i ze sporą ilością zniżek za konkretną umowę z konkretną firmą.
Jak w końcu będą mieli super ofertę internetu światłowodowego o przepustowości podobnej do firmy Inea w Poznaniu to pewnie wezmę ich pod uwagę za rok czasu bo właśnie wtedy mija kolejna umowa jaką podpisałem z obecną firmą ponad rok temu.
 2  
UPC dało ofertę internetu 100Mb/s za 30zł. Ma ktoś lepiej ? Z mobilnego najlepiej wychodzi Plush z cena 25zl za 100GB internetu.
 1  
Miałem Netię i już nigdy więcej nawet za darmo , teraz mam Jambox i jestem zadowolony .
 8  
Też miałem Netię. Jednak Netia kilka lat temu sprzedała łącza koncentryczne Vectrze. Pewnie żałują !!!
Netia zachowała jednak sobie łącze telefoniczne.
Teoretycznie zatem mógłbym powrócić do Netii po łączu telefonicznym, ale jak do nich dzwoniłem, to zaoferowali mi telewizję /oczywiście z "poślizgiem"/ i internet 14 Mbit/sek (sic!).
Akurat poślizg telewizyjny nie przeszkadzałby mi, bo nie jestem miłośnikiem sportu, a oglądam głównie filmy dokumentalne - a tutaj "poślizg" jest zupełnie nieistotny.
Strużka internetu też mogłaby być.
Jednak warunkiem bym do nich przeszedł byłoby wprowadzenie telewizji w systemie à la carte.
Nie chcę ich narzucanych pakietów - chcę wybrać konkretne kanały i tylko za nie płacić.
 3  
Netia to oszuści. Nie dajcie się nabrać!
 5  
Jestem świeżym klientem NETII co do internetu światłowodowego to spoko ale ich telewizja to marny jakościowo streaming , lubię sport szczególnie piłkę nożną ale to co oferuje NETIA to jakieś jaja nawet w telewizji naziemnej jest lepszy obraz . Teraz żałuję że się zgodziłem na telewizję mogłem wziąć tylko internet a tv z nc+ .
 5  
Też jestem świeżym klientem i zazdroszczę ci Tytus Jamboxa oj jak zazdroszczę.
Ten dekoderek z netii to żart, jak można w tych czasach zrobić taki player gdzie listy kanałów nie mogę ustawić po swojemu? No nie do pomyślenia. Pilot faktycznie jest głośny, w nocy to strach go używać jeszcze wszystkich pobudzi.
Dodając do wszystkiego infolinię na której 25 minut to minimum czasu do załatwienia czegokolwiek to bardzo poniżej średniej.
Mam nadzieję że coś zrobią bo ceny tak naprawdę nie są u nich konkurencyjne.
No i porównując usługę player online dostępne u konkurencji, u netii oczywiście nie bo po co, inwestycje kosztują a tu trzeba na leszczach zarabiać, to już naprawdę nie ma się netia czym chwalić.
 4  
Nie cieszcie się tak Jambox, bo to kupiła Vectra i już tak fajnie nie będzie.
 2  
Puk , puk Netia jest tam ktoś ? Robicie coś ? Czy śpicie ? Może lepiej zamknąć ten interes z TV ?
 5