Łukasz Szewczyk23.11.2018 (11:49)16

Black Friday w Netii: Pakiet internet z TV za mniej niż 40 zł

Na Black Friday Netia przeceniła pakiety stacjonarnego dostępu do internetu z TV. Do wyboru są dwa typy pakietów, różniące się konfiguracją kanałów TV. Najtańszy wariant kosztuje zaledwie 40 zł miesięcznie a dodatkowo przez 3 miesiące jest za 0 zł.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 16 z 16)

Netia powinna uruchomić dwa źródła sygnału TV dla abonentów , jeden to obecny Unicast dla tych co jeszcze mają internet na miedzi i czekają na modernizację a drugi to Multicast dla tych co mają już internet światłowodowy z wysokim bitreatem bez kompresji i opóźnienia sygnału TV .
 4  
Mam Netię od 5 lat. Były momenty lepsze i gorsze, ale nigdy nie zostaliśmy sami bez pomocy. Większe awarie u nas nigdy nie miały miejsca, z tymi mniejszymi na fb praktycznie od ręki działali. Mało jest teraz takich firm, które w ten sposób i szybko reagują. Ze swojej strony jestem jak najbardziej zadowolona.
 5  
Sprawa telewizji w Netii wraca jak bumerang . Netia nie potrafi sobie poradzić z streaming tv unicast a abonenci są niezadowoleni z jakości obrazu tv w Netii , w czasach gdy konkurencja sobie dobrze radzi jak np. Orange , Jambox , Korbank ... Nowy właściciel Polsat w tym nie pomaga oraz tacy co piszą że na TV 37 calowym LCD obraz jest lepszy w Netii od NTC . Teraz są czasy tv 50 - 60 cali i obraz Netii na nich jest fatalny . Może jednak tak jak kolega wyżej napisał uruchomić dwa źródła sygnału unicast i multicast . Idą święta może jakiś prezent jakościowy tv od Netii .
 3  
ELO!!!!!!!!!!
 0  
Wczoraj porównywałem obraz z LM od CP i Netii na telewizorze 55' . Z satelity od Cyfrowego Polsatu obraz był dobry bez zacięć , pikselozy , rozmycia , płynny co nie mogę powiedzieć o obrazie z Netii poprostu masakra w dodatku z ogromnym opóźnieniem sygnału . STV jest przestarzały i słaby od Netii na światłowód tu trzeba IPTV . Modernizują sieci na światłowód a telewizja dalej w streamingu Unicast z adaptacyjnym bitreatem i niskimi profilami jakości . Czas na TV XXI wieku w Netii z HEVC i UHD 4K ! ! !
 4  
Pa Netia :)
 1