Łukasz Szewczyk29.11.2018 (11:32)11 komentarzy

Netflix w sieci Play. Nawet przez pół roku za darmo

Internetowy serwis rozrywkowy Netflix oraz komórkowa sieć Play rozpoczynają długoterminowe partnerstwo.
Netflix w sieci Play. Nawet przez pół roku za darmo
Wraz ze zbliżającymi się Świętami, sieć Play rozpoczyna współpracę z Netflixem i wprowadza nową promocję. Teraz wybierając Play Internet można zyskać dostęp do Netflix na 6 miesięcy w prezencie. Nowa oferta to nawet do 300 GB miesięcznie bez żadnych ograniczeń w pobieraniu i wysyłaniu oraz oglądać filmy i seriale na Netflix. Użytkownicy skorzystają także ze wszystkich funkcjonalności, które serwis oferuje dla swoich subskrybentów, czyli: "oglądaj, gdzie chcesz i tak, jak lubisz, anuluj usługę w każdej chwili".
Promocja Netflix w Play będzie dostępna zarówno dla nowych abonentów, którzy chcą przejść do sieci Play, ale także osób, które zdecydują się na przedłużenie swojej umowy.

Klienci, którzy wybiorą ofertę głosową mogą dodatkowo skorzystać ze specjalnej opcji: 20 zł za 20 GB transferu danych. W ramach tej oferty zyskają także 6 miesięcy Netflix w prezencie oraz Wideo Non Stop przez cały okres umowy. Jest to nowa usługa od Play, dzięki której użytkownicy mogą oglądać popularne serwisy wideo bez pobierania danych ze swojego pakietu internetu (więcej o usłudze TUTAJ).

Promocja Netflix w Play będzie dostępna w czterech różnych pakietach z urządzeniami, a ich ceny będą kształtowały się od 45 zł do 80 zł w najwyższej wersji z modemem zewnętrznym zwiększającym zasięg NET BOX. Będą mogli z niej skorzystać także Klienci, którzy wybiorą ofertę Internet Pro z laptopami i tabletami oraz specjalną ofertą dla graczy. Decydując się na Internet bez urządzenia, do wyboru mamy 1 z 3 pakietów od 40 zł do 60 zł. Do wszystkich ofert każdy klient otrzyma: dostęp do serwisu Netflix na 6 miesięcy w prezencie oraz możliwość oglądania seriali i filmów w każdym miejscu i o każdej porze.

Play Internet - oferty
Play Internet - oferty
Każdy Klient, który zdecyduje się na Play Internet wraz z ofertą grupową otrzyma rabat w wysokości 10 zł


Play internet - oferty z rabatem
Play internet - oferty z rabatem

Komentarze (1 - 10 z 11)

Nie rozumiem zachwytów nad Netflixem w Polsce. Oferta dużo gorsza niż w USA, a cena taka sama. Traktują Polaków jak sort drugiego gatunku. Zdecydowanie wolę HBO- lepsza cena i zawartość.
 10  
Gdybym był ich abonentem, to nie byłoby dla mnie to kompletnie atrakcyjne. Nie oglądam seriali na internecie więc serwis leżałby nieużywany. Lepiej by było gdyby postawili na coś w rozbudowie samej oferty neta, czy dodatkowych minut, itd.
 0  
Zgadzam się że Netflix nie wart 52 zł miesięcznie. Tak jak kiedyś pisałem 30% tego co w USA a cena taka sama.
Niech sami oglądają
 10  
No niestety, ale Netflix sie "popsuł". Znaleźć coś wartościowego to sztuka. Jedyny sposób to zawiesić subskrypcje i powrócić po kilku miesiącach. Całe szczęście, że można zrezygnować bez żadnych problemów.Ale inni nadawcy powinni się nauczyć od Netflix-a jak się robi aplikacje internetową. Żadnych z nią problemów i wszystko działa nawet w szczerym polu.
 16  
Netflix czy HBOGO? Na obu platformach znajdziemy kilkanaście wybitnych serii i sporo dobrych filmów. A to czy lepszym wyborem jest Netflix czy HBO to już indywidualny wybór. Ja polecam obie stajnie, można manewrować pomiędzy nimi. A i Netflix dla jednej osoby składającej się w czwórkę to ledwie 13 zł.
 6  
To nadal nie jest zapowiadana oferta konwergentna, bo Netflix dostajemy ledwie na pół roku a potem mam rozumieć trzeba płacić normalnie? 43 lub 52 zł? Wciąż czekamy na łączną ofertę z Netflixem, HBOGO i Showmaxwm za powiedzmy 50 zł + 50 zł Internet 300 GB. Razem 100 zł za przyzwoity kontent. A 300 GB spokojnie starczy dla całej rodziny.
 1  
Obecnie korzystam z oferty playa Showmax za darmo na 3 miesiace, tylko ze poza paroma fajnymi polskimi filmami to nic tam nie ma
 5  
Netflix czy HBOGO? Na obu platformach znajdziemy kilkanaście wybitnych serii i sporo dobrych filmów. A to czy lepszym wyborem jest Netflix czy HBO to już indywidualny wybór. Ja polecam obie stajnie, można manewrować pomiędzy nimi. A i Netflix dla jednej osoby składającej się w czwórkę to ledwie 13 zł.
Zgadzam sie, HBO GO i NETFLIX warto mieć obie aplikacje.
Dodatkowo od dzis wszyscy uzytkownicy hbogo.pl moga korzystac z aplikacji na telewizorach LG Smart TV.
 2  
@Sebastian_Izdebski: Poważnie wszyscy? Nie tylko ci z podpisaną umową na HBO GO z operatorem? Pytam o tych subskrypcją :)
 4  
Zamiast tego lepiej wprowadzić ZASIĘG NON STOP!
 0