Łukasz Szewczyk01.12.2018 (15:35)brak komentarzy

Usługa Serwis Wyświetlacza sieci Plus dostępna teraz także w aplikacji mobilnej

Chyba większość z nas przynajmniej raz je zrobiła, a teraz ta prosta czynność może służyć do sprawdzenia stanu wyświetlacza w smartfonie. Wszystko dzięki specjalnej aplikacji mobilnej Serwis Wyświetlacza stworzonej dla Plusa przez firmę Digital Care.
smartfon szybka rozbita
- Decyzja o wprowadzeniu usługi Serwis Wyświetlacza w aplikacji była naturalną konsekwencją obserwacji trendów rynkowych. Część naszych klientów decyduje się na przedłużenie umowy bez zakupu nowego telefonu, posiada bowiem sprzęt z innego źródła np. będącego prezentem świątecznym. Teraz dajemy im możliwość wykupienia usługi również dla tych urządzeń. Warunek jest jeden - musimy wiedzieć, że w chwili aktywacji usługi telefon nie jest uszkodzony. Najlepiej to sprawdzić w domu, właśnie z poziomu nowej aplikacji Serwis Wyświetlacza - mówi Katarzyna Życka, Kierownik Zespołu Ofert Non-Telco w sieci Plus.
Wykorzystanie aplikacji oznacza komfort dla użytkownika - można objąć usługą serwisową swój smartfon w dowolnym momencie, bez wychodzenia z domu. Aplikacja Serwis Wyświetlacza jest bardzo intuicyjna i prowadzi klienta krok po kroku przez kolejne etapy. Można ją bezpłatnie pobrać z Google Play lub AppStore. Następnie można samodzielnie wykonać test smartfona w lustrze, poprzez nałożenie na siebie dwóch wyświetlających się na ekranie ramek, a algorytmy aplikacji zweryfikują stan wyświetlacza. Na koniec, jeśli stan ekranu zostanie zaakceptowany, można z poziomu aplikacji aktywować usługę.

- Aplikacja Serwis Wyświetlacza to nasza odpowiedź na problem diagnozy stanu wyświetlacza w telefonach używanych. W pełni zdalny proces pozwala klientowi objąć urządzenie usługą od ręki i bez wychodzenia z domu, a także bez konieczności długiego oczekiwania na wynik oględzin zdjęcia telefonu przez eksperta, co ma miejsce w niektórych aplikacjach. To zasługa unikalnych algorytmów, nad którymi pracowaliśmy w ciągu ostatnich kilku lat i które wykorzystują stale polepszającą się jakość smartfonów i zainstalowanych w nich aparatów - mówi Inga Zdzińska, Head of Digital Care LAB.

Usługa Serwis Wyświetlacza w aplikacji mobilnej
Usługa Serwis Wyświetlacza w aplikacji mobilnej
Serwis Wyświetlacza w aplikacji dla urządzeń używanych dostępny jest dla wszystkich klientów sieci Plus, zarówno abonamentowych sieci, jak i korzystających z oferty mix, czy na kartę. Przygotowano różne warianty oferty dla różnych segmentów rynku i będą one przedstawiane automatycznie w aplikacji. Usługa dla użytkowników ofert mix i na kartę dostępna jest za 7zł za 30 dni i pozwala na naprawy sprzętu do wysokości 700zł w okresie roku. Klienci abonentowi otrzymują wariant usługi w cenie 10zł za 30 dni pozwalający na jedną naprawę rocznie nawet do wartości telefonu. Skorzystanie z usługi nie wymaga wychodzenia z domu! Po zgłoszeniu uszkodzenia w ciągu dwóch dni kurier odbierze telefon od klienta, a w ciągu tygodnia zostanie on naprawiony i odesłany w ciągu kolejnych dwóch dni.