Łukasz Szewczyk07.01.2019 (14:53)17 komentarzy

Plus wprowadza do oferty nową usługę - Internet w samochodzie

"Internet w samochodzie" to całkowicie nowa usługa wprowadzona przez sieć Plus we współpracy z Grupą Vodafone, w ramach której po zakupie specjalnych pakietów internetowych można w samochodzie korzystać z Internetu z wykorzystaniem Wi-Fi pojazdu.
Internet w samochodzie
Usługa "Internet w samochodzie" dostępna jest dla klientów indywidualnych. Zakup pakietów i obsługa są realizowane przez globalną platformę Vodafone z wykorzystaniem sieci telekomunikacyjnej Grupy Cyfrowy Polsat. Dzięki wbudowanej w samochód karcie SIM, moduł łączności bezprzewodowej ma stabilne połączenie do Internetu z prędkością LTE i pozwala cieszyć się szybkim Internetem w Polsce oraz krajach partnerskich w Europie.
Usługa "Internet w samochodzie" jest już dostępna w samochodach marki Mercedes-Benz klas: A, C, CLS, E, G, S z systemem telemetrycznym NTG 5.5 lub nowszym oraz w samochodach marki Ford z modemem FordPass Connect: Ford Focus, Ford Fiesta, Ford EcoSport, Ford Edge 2019, Ford Transit Connect MCA, Ford Tourneo Connect MCA. Aby skorzystać z usługi należy podłączyć swoje urządzenie mobilne do samochodowego Wi-Fi zgodnie z instrukcją producenta samochodu i założyć konto na dedykowanym usłudze portalu, gdzie można kupować pakiety danych oraz kontrolować ich zużycie. Konieczna jest również weryfikacja tożsamości klienta i jego zarejestrowanie w dedykowanych Punktach Obsługi Klienta (aktualna lista punktów rejestracji jest opublikowana na stronie usługi).

"Interenet w samochodzie"- nowa usługa w sieci Plus
"Interenet w samochodzie"- nowa usługa w sieci Plus
Na próbę klient otrzymuje jednorazowy, bezpłatny pakiet danych. Po jego wykorzystaniu może wybierać spośród trzech pakietów:
• Na dzień: 3 GB na 24 godz. za 9 zł
• Miesięczny: 10 GB na 28 dni za 29 zł
• Roczny: 100 GB na rok (365 dni) za 279 zł

Istnieje możliwość zakupu trzech pakietów na zapas, które aktywują się jeden po drugim, po wyczerpaniu limitu jednostek lub upływie terminu ważności.

Usługa "Internet w samochodzie" działa bez dodatkowych opłat roamingowych w większości krajów europejskich: Albania, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Islandia, Irlandia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

Komentarze (1 - 10 z 17)

A na rower qrwa bedzie ?
Benedykt Antyklerykalny 7.01.2019 (19:23:59)
 10  
100 GB na 365 dni!!! Prawie 274 MB dziennie (24h)!!! Fajny jest ten pakiet miesięczny. W/g Plusa/Polsatu miesiąc liczy aż lub tylko 28 dni. Luty 2019!!!
 4  
znowu szukają jeleni,kiedyś najlepsza sieć teraz dnoooooooooo....
 9  
A komuś to potrzebne? Przecież każdy ma internet w smartfonie i to większość ma oferty bez limitu w ramach abonamentu...
 8  
Rozpuszczeni teraz ludzie, ech, ale wiecie, że jeszcze nie ma autonomicznych autek? że trzeba nimi kierować?
 3  
W sumie jeśli dzięki temu będzie stabilniejsze połączenie z netem, to całkiem, całkiem...
 6  
Jakby nie patrzył, to dobie powszechnej cyfryzacji jest to logiczny krok...
 6  
Ktoś z komentujących wypożyczał samochód na urlopie? Sądząc po komentarzach chyba nie za bardzo :) Pomysł rewelacyjny i bardzo ok cenowo. A jak ktoś nie potrzebuje to na cholerę komentuje?
 7  
Ktoś z komentujących wypożyczał samochód na urlopie? Sądząc po komentarzach chyba nie za bardzo :) Pomysł rewelacyjny i bardzo ok cenowo. A jak ktoś nie potrzebuje to na cholerę komentuje?
Dokładnie! Ile razy latałem szukając dostępu bo coś trzeba sprawdzić w pracy albo wysłać fotki itd. itp. Prosta sprawa - kupujesz pakiet i korzystasz
 7  
A komuś to potrzebne? Przecież każdy ma internet w smartfonie i to większość ma oferty bez limitu w ramach abonamentu...
Np. na urlopie w Turcji albo Albanii masz abo no limit?
To fajnie ale nie każdy tak ma i może bez zawracania d. kupić sobie taki pakiet i korzystać
 7