Łukasz Szewczyk24.01.2019 (13:09)3

Operatorzy na potęgę inwestują w telewizję internetową

Telewizja internetowa zmienia sposób konsumpcji treści i model rozrywki. Dostęp do wideo stał się szybszy i łatwiejszy. Użytkownicy mogą oglądać wybrane materiały na życzenie, coraz częściej mają też dostęp do interaktywnych treści, w których sami mogą wpływać na przebieg akcji. Wszystko to przekłada się na rosnącą popularność telewizji internetowej, którą w najbliższych latach czeka skokowy rozwój, spowodowany m.in. wpływem sieci 5G i sztucznej inteligencji. Technologie umożliwią wprowadzenie platform telewizyjnych nowej generacji.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 3 z 3)

Androit TV to najgorszy system operacyjny z istniejacych. Operatozry powinni zwrócic uwage takze na inne platformy jak ROKU, Apple TV czy Fire
 0  
A ja bardzo chwalę Android tv - pełno aplikacji (w tym: kodi )i nie wiesza się.
 2  
Na razie internet w Polsce jest bardzo drogi. Jest potrzebny do egzystencji ale dla wielu emerytów trudno dostępny, np. internet na kartę od nowa w Play za 1 GB 5 zł. Niedawno otrzymałem z Playa, jako zasłużony klient propozycję: darmowe rozmowy i SMSy oraz 2 (dwa) GB za 25 zł. 25 zł to moje całotygodniowe wyżywienie emeryta pisowskiego a 2GB to godzina lub trochę więcej internetu. Rząd chce wszystko załatwiać przez internet. Za co?! Cały ratunek w Aero2 ale tylko do 16 grudnia. Co potem?!!!
 2