Łukasz Szewczyk25.01.2019 (12:33)9 komentarzy

GigaBank w Plusie Na Kartę. Bonusowe gigabajty nie tracą ważności

GigaBank to nowa promocja dzięki, której użytkownicy oferty Plus na Kartę będą mogli przedłużyć ważność niewykorzystanych bonusowych gigabajtów z doładowania i ich nie tracić.
GigaBank w Plusie na kartę
GigaBank w Plusie na kartę
Aby skorzystać z oferty GigaBank wystarczy zasilić swoje konto przed upływem terminu ważności bonusu by przedłużyć ważność niewykorzystanych gigabajtów i od razu zyskać nowe bonusowe GB.
W ofercie "na kartę" w sieci Plus każde doładowanie to bonusowe Gigabajty, nawet do 100 GB, oraz bezpłatny transfer danych w serwisach iPLA i PlusMusic. Klienci, którzy zasilą swoje konto za minimum 25 zł otrzymają Pakiet Social, dzięki któremu transfer danych do serwisów Facebook, Messenger i Viber jest bezpłatny i nie pomniejsza pakietu GB.

Internet w Plusie na kartę
Internet w Plusie na kartę
Promocja jest dostępna od 25 stycznia, zarówno dla nowych, jak i obecnych, użytkowników taryfy Elastyczna na Kartę i można z niej korzystać wielokrotnie.

Komentarze (1 - 9 z 9)

Plus jest drogi
 10  
drogi bo kredytów nabrali ,a z swoich nie będą spłacać to ciągną z naiwnych klientów....
 9  
toną razem z zębatym
 6  
To pokażcie mi tańszą taryfę na kartę z nielimitowanymi rozmowami, SMSami, MMSami. Oczywiście nie wchodzą w grę wirtualni operatorzy typu kartofel czy podobne.
 3  
drogo....
 2  
a2mobile. 5 + 5 + 5 GB z różną szybkością plus lejek aero2 bez wpisywania kodów, darmowe rozmowy i SMSy do wszystkich sieci, darmowe Fb i Mess. i inne, wszystko za 19,90 zł
 0  
Wszystkie duże opy mają taką samą cene za ofertę bez limitu na karte, czyli 25zł. Tak że gadanie - drogo czy tanio nie jest na miejscu.
Dopiero submarki dużych sieci różnią sie cenami i ofertami. Jest w czym wybierać.
 0  
a2mobile ma duuużo taniej i więcej danych. Czy ktoś może mi wytłumaczyć kto i po co przepłaca tym wielkim kolosom wynajmujących celebrytów do reklam za setki tysięcy złotych? Nie ma żadnej ale to żadnej wartości dodanej za płacenie Plusowi więcej za dokładnie to samo.
 0  
Konkurencja nie lubi a2mobile?
 2