Łukasz Szewczyk18.02.2019 (12:23)2 komentarze

Duży ekran, pojemna bateria. Samsung zaprezentował Galaxy Tab S5e

Samsung zaprezentował Galaxy Tab S5e - nowe urządzenie, oferujące inteligentne funkcje i niezawodną łączność. Tablet wyposażono w duży 10,5-calowy ekran i pojemną baterię.
Galaxy Tab S5e / Fot. Samsung
Galaxy Tab S5e / Fot. Samsung
Smukły metalowy korpus Galaxy Tab S5e ma zaledwie 5,5 mm grubości, waży tylko 400 g i jest wytrzymały. Urządzenie dostępne jest w kilku wersjach kolorystycznych, m.in. srebrnej, czarnej i złotej, użytkownik może więc wybrać opcję, która będzie najlepiej pasowała do jego indywidualnego stylu.
Zoptymalizowana pod kątem długotrwałego użytkowania, bateria Tab S5e zapewnia nawet 14,5 godziny pracy na jednym ładowaniu. Dzięki temu użytkownik może dłużej przeglądać internet, strumieniowo odtwarzać treści i grać, bez potrzeby poszukiwania gniazdka.


Galaxy Tab S5e - tył / Fot. Samsung
Galaxy Tab S5e - tył / Fot. Samsung
Tab S5e został zaprojektowany tak, by stać się centrum zarządzania urządzeniami podłączonymi do sieci (IoT). Jako pierwszy tablet Samsung wyposażony w nowy Bixby 2.0, oferuje inteligentniejszy i wygodniejszy sposób interakcji i służy jako hub pozwalający sterować podłączonymi urządzeniami domowymi. Funkcja Quick Command umożliwia szybszą, prostszą i dostosowaną do użytkownika konfigurację kilku czynności wykonywanych za pomocą jednego polecenia, można jednocześnie włączyć np. telewizor i światła.

A gdy przyjdzie pora na realizację kilku zadań zawodowych, podłączenie klawiatury (sprzedawanej osobno) i Samsung DeX pozwoli pracować na Tab S5e jak na komputerze PC. Dzięki ciągłości połączeń i wiadomości bezpośrednio z tabletu można także odbierać połączenia i odpowiadać na wiadomości - nawet gdy telefon nie znajduje się pod ręką lub połączony jest z inną siecią Wi-Fi.


Galaxy Tab S5e - bok / Fot. Samsung
Galaxy Tab S5e - bok / Fot. Samsung
Tab S5e wyposażono w niemal bezramkowy, kultowy wyświetlacz Super AMOLED firmy Samsung,o przekątnej 10,5 cala i proporcjach 16:10. Ekran zajmuje aż 81,8% całego frontu urządzenia i został pozbawiony widocznego przycisku głównego. Dzięki temu, niezależnie od wyświetlanej treści, obraz jest niezwykle realistyczny i szczegółowy.

Dopełnieniem jest bogaty dźwięk generowany przez cztery głośniki stereo, w których zastosowano technologię automatycznej rotacji zapewniającą wyraźniejsze i głośniejsze brzmienie bez względu na to, czy tablet trzymany jest w pionie, czy w poziomie. Dostrojony przez inżynierów AKG system dźwiękowy Tab S5e wspiera także technologię dźwięku przestrzennego Dolby Atmos zapewniając realistyczne, profesjonalnie zbalansowane brzmienie 3D.

Galaxy Tab S5e będzie dostępny w Polsce w drugim kwartale 2019 roku.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Czemu wyglada jak iPad?? W szczegolnosci te fugi anteny a’la iPhone 7 oraz nowy iPad Pro
 2  
szajsung
MōjKûtâsSmâkûjêNâjlêpiêj 18.02.2019 (19:44:57)
 3