Łukasz Szewczyk01.03.2019 (14:11)11 komentarzy

Nowa oferta Plusa: Telefony na raty 0 proc. bez kosztów abonamentu

Od 1 marca 2019 roku w sieci Plus można kupić telefony na raty 0%, bez kosztów abonamentu, niezależnie od obecnej umowy.
Plus
Nowa propozycja to oferta dla klientów chcących nabyć smartfony w promocyjnych cenach, jest to też opcja dla osób, które swój telefon straciły, chcą dokupić go dla bliskich lub korzystały do tej pory z oferty "Tylko SIM" lub oferty "na kartę", a także dla tych klientów, którzy poszukują smartfonowych nowości o lepszych parametrach technicznych.
Wyróżnikiem oferty jest to, że klient otrzymuje telefon wraz kartą SIM, której może używać lub nie. Sam o tym decyduje i jeśli nie korzysta - nie płaci. Umowa zostaje zawarta na czas nieokreślony i nie ma w niej opłaty aktywacyjnej. Gdy klient zacznie używać kartę SIM opłaty będą naliczone jedynie za te usługi, z których skorzysta:
• 10 zł za wykonane połączenie (pozostałe połączenia do końca cyklu bezpłatne),
• 10 zł za wysłanego SMS (pozostałe SMS-y do końca cyklu bezpłatne)
• 10 zł za transmisję danych maksymalnie 2 GB Internetu (lejek 32 kb/s)
• MMS-y według cennika, czyli 0,23zł za sztukę

W promocji nie ma usług roamingu i połączeń międzynarodowych, a oferta nie uprawnia do udziału w Programie smartDOM i przyznawanych w nim rabatów oraz benefitów.

Klient może też skorzystać z opcji z usługą Serwisu Urządzenia, która za 10 zł miesięcznie umożliwia naprawę telefonu w przypadku jego uszkodzenia. Zakres usługi Serwis Urządzenia obejmuje organizację i pokrycie kosztów transportu telefonu od klienta do i z punktu naprawczego oraz dokonanie naprawy lub wymiany: wyświetlacza, obudowy, przycisków, kamery , a także usunięcie skutków zalania.

Komentarze (1 - 10 z 11)

I tak PLUS nie pobije T-MOBILE w najlepszych ofertach dla klientów.
Plus ma do kitu te oferty i kompletny zamęt w cenach że podawana jest kwota netto abonamentu ale rata za sprzęt dopiero potem dodawana jest a w T-MOBILE od razu wiem ile wychodzi za m-c a nie takie cyrki.
 13  
Poczekajmy na regulaminy itd.. Sama taryfa jest. Kopia oferty sieci. Era i taryfy zero. Ciekawi mnie jakie będą telefony
 11  
Polska nie odpuści komunistycznym zbrodniarzom! Premier: "Domagamy się ekstradycji Michnika"
Premier Mateusz Morawiecki podczas uroczystości z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych zaznaczył, że Polska domaga się ekstradycji Adama Michnika. Brat redaktora naczelnego "Gazety Wyborczej" jest podejrzewany o zbrodnie komunistyczne.

68 lat temu, 1 marca 1951 r. w więzieniu na warszawskim Mokotowie, po pokazowym procesie, władze komunistyczne rozstrzelały siedmiu członków niepodległościowego IV Zarządu Głównego Zrzeszenia "Wolność i Niezawisłość" - byli to: ppłk Łukasz Ciepliński, mjr Adam Lazarowicz, por. Józef Rzepka, kpt. Franciszek Błażej, por. Józef Batory, Karol Chmiel i mjr Mieczysław Kawalec. Od 2011 r. rocznica tej zbrodni obchodzona jest jako Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych", czyli święto polskiego podziemia niepodległościowego, które po II wojnie światowej zbrojnie wystąpiło przeciwko sowietyzacji Polski."Domagamy się ekstradycji Stefana Michnika, jednego ze zbrodniarzy komunistycznych"-- powiedział premier Mateusz Morawiecki podczas uroczystości przed Grobem Nieznanego Żołnierza.W Apelu Pamięci udział bierze też prezydent Andrzej Duda. Po Apelu Pamięci odbędzie się przemarsz na mszę św. w bazylice archikatedralnej. Inicjatorem dnia pamięci poświęconego Żołnierzom Wyklętym był prezydent Lech Kaczyński, który skierował do Sejmu projekt ustawy w tej sprawie.Stefan Michnik, brat redaktora naczelnego "Gazety Wyborczej" Adama Michnika, zgodnie z informacjami pionu śledczego IPN, jest podejrzany o popełnienie w 1952 i 1953 r. w Warszawie trzydziestu przestępstw stanowiących zbrodnie komunistyczne, wyczerpujących znamiona zbrodni przeciwko ludzkości. W ocenie prokuratury IPN w Warszawie przestępstwa te polegały m.in. na wydaniu bezprawnych wyroków orzekających kary śmierci wobec osób działających na rzecz niepodległego bytu państwa polskiego, m.in. wobec kuriera 2. Korpusu Polskiego dowodzonego przez generała Władysława Andersa oraz jednego z żołnierzy ZWZ, Armii Krajowej i Zrzeszenia "Wolność i Niezawisłość". Prokuratura IPN podkreśla, że zarzuty wobec Michnika w tych sprawach jeszcze nie były mu stawiane.
90-letni Stefan Michnik mieszka obecnie w Szwecji. W związku z tym, że co najmniej od 2008 r. unika kontaktów z przedstawicielami polskiego wymiaru sprawiedliwości, z polską placówką dyplomatyczną i nie odbiera korespondencji kierowanej do niego w śledztwie, 14 sierpnia 2018 r. Wojskowy Sąd Garnizonowy w Warszawie wydał decyzję o tymczasowym aresztowaniu Michnika na trzy miesiące od dnia zatrzymania. Następnie 24 sierpnia prokurator IPN zarządził poszukiwanie podejrzanego listem gończym, a 16 września wystąpiono z wnioskiem do Wojskowego Sądu Okręgowego w Warszawie o wydanie Europejskiego Nakazu Aresztowania.Wobec Michnika Wojskowy Sąd Okręgowy w Warszawie wydał 26 października 2018 r. Europejski Nakaz Aresztowania. Wniosek o zgodę na wydanie Polsce Stefana Michnika wpłynął 10 stycznia do Sądu Rejonowego w Goeteborgu, właściwego ze względu na miejsce zamieszkania podejrzanego. Z protokołu posiedzenia szwedzkiego sądu, które miało miejsce 4 lutego i odbyło się bez udziału stron postępowania, wynika, że według szwedzkiego prawa zarzucane Stefanowi Michnikowi przestępstwa uległy przedawnieniu. W zeszłym tygodniu wiceszef MSZ Szymon Szynkowski vel Sęk poinformował, że szwedzka prokuratura nie skorzystała z możliwości odwołania od decyzji szwedzkiego sądu. Jak podkreślił, Polska nadal oczekuje, że Stefan Michnik zostanie wydany Polsce lub osądzony w Szwecji.
jerzy z centrum pogający świńskie ryje na tacy 1.03.2019 (19:36:44)
 3  
walcz zygmunt , walcz , i tak przesrałeś zakupem plus gsm
 24  
Ofeta plusa jest to kitu najppierw poprawili by łaskiawie zasięg nie o kase tu chodzi lecz o zasięg kto ma lepszy tego wybiore proste nie.
Będzie w mojej miejscowość LTE w T-mobile więc coś czuje ze przedłiuże u mowe na nastepnuy dwa ;ata
 12  
Oferta jest dostępna przez infolinia sieci plus
 8  
pełny szok,czyżby klienci odchodzili......;)
 16  
Na Allegro można kupować na 0% bez łaski.
 1  
Polska nie odpuści komunistycznym zbrodniarzom! Premier:
"Domagamy się ...."
Jaki qrva premier?
Prawdziwy premier/ prezydent/ jedyny ojciec narodu(Wolskiego) budowniczy warszawskiego Manhattanu to Kurdupel Żoliborski a nie jakiś tam Krzywousty.
 4  
ale ty wezyr masz łeb POjebany
 1