Łukasz Szewczyk07.03.2019 (16:43)3 komentarze

Więcej internetu w nowej ofercie Orange Love dla Firm

Najbardziej przedsiębiorczy potrzebują wsparcia w prowadzeniu biznesu. Ponieważ ponad połowa firm w Polsce korzysta z Orange, operator odświeżył ofertę dla klientów biznesowych, zwiększając pakiet internetowy z 10 GB do 17 GB w kraju, w tym 3,6 GB w UE, dla każdej karty SIM.
Orange
Użytkownicy oferty Orange Love dla Firm mogą również kupić smartfony Samsung Galaxy A9 (zobacz nasz test) za 40 zł netto miesięcznie oraz Samsung Galaxy S9 za 43 zł netto miesięcznie (oraz 249 zł na start) w planie Dla Firm z Multipakiem XXL (ceny obowiązują przy umowie na 24 miesiące). Oferujemy także nowości Samsung Galaxy S10, Samsung Galaxy S10+ i Samsung Galaxy S10e, dostępne w kolorze niebieskim tylko w Orange.
Oferta Orange Love dla Firm składa się z minimum dwóch usług mobilnych oraz usługi stacjonarnej. W ramach promocji Orange Love dla Firm klient otrzymuje dwie karty SIM w cenie jednej, już za 28,78 zł netto. W opcji bez telefonu lub z telefonem na raty, każda dodatkowa karta SIM to koszt 25 zł netto. Plan Dla Firm można powiększyć o dodatkowe pakiety: Pakiet XL za 10 zł netto to więcej internetu, czyli aż 27 GB do wykorzystania w kraju, z czego 4,63 GB można wykorzystać w Unii Europejskiej. Z kolei pakiet XXL za 30 zł netto to 27 GB internetu w kraju oraz 6,68 GB do Unii Europejskiej. W zależności od pakietu klient otrzymuje także pulę minut wychodzących do UE, USA i Kanady. W przypadku pakietu XL jest to 250 minut. Dla użytkowników pakietu XXL połączenia z tymi krajami będą bezpłatne. Otrzymają też 200 minut rozmów w roamingu do Polski w wybranych krajach m.in. Chiny, Rosja czy Ukraina.

Jednocześnie operator odświeżył ofertę Orange Love z telewizją.

Komentarze (1 - 3 z 3)

no internet dla firmy to dobra wiadomosc
 0  
Normalnego klienta , to macie w nosie i go nie szanujecie .Łaski bez są też inni operatorzy w Polsce !!
 0  
Po orange można było się wiecej spodziewać...
 0