Łukasz Szewczyk07.03.2019 (16:44)5 komentarzy

Nowa oferta Orange Love: Więcej telewizji, internet bez ograniczeń. Już 950 tys. użytkowników TV

Orange wprowadza dwa nowe pakiety konwergentnej usługi Orange Love. Zawierają one bogatszą ofertę telewizyjną. Do tego internet światłowodowy do 1 Gb/s, telewizję mobilną Orange TV Go i nawet 20 GB w abonamencie komórkowym.
Orange Love
- Kiedy wprowadzaliśmy na rynek Orange Love, pakiety łączące najważniejsze usługi stacjonarne i mobilne dla domu w najnowocześniejszych technologiach były nowinką. Dziś z Orange Love korzysta już ponad 1,2 mln klientów. Na drugie urodziny postanowiliśmy wprowadzić dwa nowe pakiety - powiedział Jean-François Fallacher, prezes Orange Polska. - Widzimy, że zwłaszcza telewizja cieszy się dużą popularnością. Ponad 950 tys. Polaków ogląda telewizję z Orange. Dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić dwa nowe pakiety skierowane właśnie do tych, którzy cenią sobie szeroki wybór atrakcyjnych treści - dodał.
Z badań Orange Polska wynika, że oglądane telewizji jest jednym z preferowanych sposobów wspólnego spędzania czasu. Telewizję Orange ma już ponad 950 tys. Polaków, a 70% klientów operatora twierdzi, że nie wyobraża sobie bez niej życia. Extra i Premium to dwa nowe pakiety dostępne od 7 marca w ofercie Orange Love:

Pakiet Orange Love Extra (od 149,99 zł miesięcznie) to internet domowy, w tym światłowód wraz ze Smart Wi-Fi, 168 kanałów telewizji, w tym 100 w jakości HD, bogata biblioteka treści w jakości 4K, a także usługa Orange TV Go, czyli dostęp do telewizji Orange na urządzeniach mobilnych. Wśród kanałów TV klienci znajdą m.in. Eleven Sports i Polsat Sport HD. W abonamencie komórkowym klienci otrzymują internet bez limitu (10 GB z pełną prędkością, potem do 1 Mb/s) oraz smartfon Huawei Y6 2018 za 1 zł.

Pakiet Orange Love Premium (od 219 zł miesięcznie) oferuje internet domowy, w tym Orange Światłowód wraz ze Smart Wi-Fi, 181 kanałów TV, w tym 113 w jakości HD, telewizję i VOD w jakości 4K, mobilny dostęp do wybranych treści w Orange TV GO oraz HBO GO. W ramach pakietu klienci otrzymują dostęp do m.in. wszystkich kanałów Canal+ i HBO. W abonamencie komórkowym klienci otrzymują internet bez limitu (20 GB z pełną prędkością, potem do 1 Mb/s) oraz smartfon Huawei Y6 2018 za 1 zł.

Użytkownicy, którzy wybiorą jeden z nowych pakietów, mogą dokupić w abonamencie komórkowym najnowsze smartfony w korzystnych cenach. W przypadku Orange Love Premium jest to Samsung Galaxy S10+ 128 GB dostępny z miesięczną ratą w wysokości 167 zł, zaś klienci, którzy zdecydują się na pakiet Extra mogą kupić iPhone XR 64 GB za 145 zł miesięcznie (ceny dotyczą umowy na 24 miesiące). Do Orange Love Premium z umową na 24 miesiące można też dokupić telewizor Smart TV LG 55' 4K z miesięczną ratą w wysokości 71 zł lub Notebook HP 255 G6 za 62 zł miesięcznie.

Dotychczasowy pakiet Orange Love w cenie 99,99 zł miesięcznie, łączący cztery najpopularniejsze usługi: telewizję, internet, telefon stacjonarny i abonament komórkowy ma nową nazwę - Standard. W ofercie Love dostępny jest także pakiet Mini, składający się z dwóch usług: internetu i abonamentu komórkowego, w cenie 79,99 zł miesięcznie.

Nowa oferta Orange Love (od 7 marca 2019)
Nowa oferta Orange Love (od 7 marca 2019)
Orange uprościł zasady korzystania z dodatkowych pakietów telewizyjnych dla wszystkich klientów Orange TV. Od 7 marca mogą w prosty sposób uzupełnić swoją telewizję o dodatkowe kanały: w dowolnym momencie mogą zamówić pakiet bez umowy lojalnościowej. Dodatkowo przy pierwszym zamówieniu takiego pakietu, przez pierwszy miesiąc mogą korzystać z niego za darmo.

Klienci, którzy mają już umowę na usługi mobilne, mogą korzystać z odświeżonej oferty urządzeń, także na raty w dowolnym momencie trwania ich umowy. W sklepie bez umowy można kupić m.in. najnowszy Samsung Galaxy Watch LTE eSIM - pierwszy na polskim rynku zegarek z działającą wirtualną kartą SIM, z której w Orange można korzystać już od 4 marca. W ofercie są też smartfony dostępne wyłącznie w Orange: trzy modele Samsung Galaxy z rodziny S10 w kolorze niebieskim, w tym najpopularniejszy model Galaxy S10 128 GB za 195 zł miesięcznie (w 20 ratach), Oppo Find X z miesięczną ratą w wysokości 174 zł (20 miesięcy) Oppo Find X z limitowanej wersji Lamborghini.

Jednocześnie Orange wprowadził nową ofertą dla biznesu.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Pytanie do użytkowników ORANGE Światłowód (pakiety usług lub pojedyncze usługi) ..... czy przy kolejnych umowach można negocjować ceny tak jak w przypadku usług od kablówek ?
W kablówkach w działach Utrzymania Klienta można uzyskać (przy przedłużaniu umów) ceny dużo niższe niż oferowane oficjalnie na stronach internetowych.
 0  
love: światłowód + komórka, internet max do 100Mb/s,
toż to porażka, i jeszcze 15pln/mc za to że mieszkam w domku, dziękuję ale wole lokalsów
 5  
Operatorzy oferują coraz bardziej rozbudowane pakiety telewizyjne a ja się pytam ile tak naprawdę osób to wszystko ogląda? Dziś przy dostępie do internetu możemy oglądać sporo filmów na vod więc wydaje mi się że telewizja nie jest już aż tak popularna. Osobiście zrezygnowałem z kablówki 7 lat temu na rzecz DVB-T. Obecnie mam do dyspozycji około 28 kanałów w DVB-T i jakoś nie czuję jakiegoś niedosytu. Mam wiecej czasu dla siebie i rodziny a filmy często ogladam na vod :-)
 8  
Taka jest pomarańczka. Założyli światełko a za dwa lata wezmę na tym innego oferenta.
 2  
Zapraszam na stronę Przedstawiciela Handlowego pracującego w Multimedia Polska, oferującego korzystniejsze oferty od dostępnych w innych miejscach w Internecie. Dodatkowym plusem jest wsparcie i opieka managerska ze strony tego przedstawiciela. Można też odstąpić od umowy w ciągu 2 tygodni od daty jej zawarcia. Zapraszam na stronę www.multimediadoradca.pl Ewentualnie mam też numer telefonu do PH 787-444-444
 0