Łukasz Szewczyk07.03.2019 (16:44)5

Nowa oferta Orange Love: Więcej telewizji, internet bez ograniczeń. Już 950 tys. użytkowników TV

Orange wprowadza dwa nowe pakiety konwergentnej usługi Orange Love. Zawierają one bogatszą ofertę telewizyjną. Do tego internet światłowodowy do 1 Gb/s, telewizję mobilną Orange TV Go i nawet 20 GB w abonamencie komórkowym.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 5 z 5)

Pytanie do użytkowników ORANGE Światłowód (pakiety usług lub pojedyncze usługi) ..... czy przy kolejnych umowach można negocjować ceny tak jak w przypadku usług od kablówek ?
W kablówkach w działach Utrzymania Klienta można uzyskać (przy przedłużaniu umów) ceny dużo niższe niż oferowane oficjalnie na stronach internetowych.
 0  
love: światłowód + komórka, internet max do 100Mb/s,
toż to porażka, i jeszcze 15pln/mc za to że mieszkam w domku, dziękuję ale wole lokalsów
 5  
Operatorzy oferują coraz bardziej rozbudowane pakiety telewizyjne a ja się pytam ile tak naprawdę osób to wszystko ogląda? Dziś przy dostępie do internetu możemy oglądać sporo filmów na vod więc wydaje mi się że telewizja nie jest już aż tak popularna. Osobiście zrezygnowałem z kablówki 7 lat temu na rzecz DVB-T. Obecnie mam do dyspozycji około 28 kanałów w DVB-T i jakoś nie czuję jakiegoś niedosytu. Mam wiecej czasu dla siebie i rodziny a filmy często ogladam na vod :-)
 8  
Taka jest pomarańczka. Założyli światełko a za dwa lata wezmę na tym innego oferenta.
 2  
Zapraszam na stronę Przedstawiciela Handlowego pracującego w Multimedia Polska, oferującego korzystniejsze oferty od dostępnych w innych miejscach w Internecie. Dodatkowym plusem jest wsparcie i opieka managerska ze strony tego przedstawiciela. Można też odstąpić od umowy w ciągu 2 tygodni od daty jej zawarcia. Zapraszam na stronę www.multimediadoradca.pl Ewentualnie mam też numer telefonu do PH 787-444-444
 0