Łukasz Szewczyk07.03.2019 (17:09)brak komentarzy

Bransoletka za doładowanie w Plusie na kartę i mix

Plus wprowadza nową promocję - "Bransoletka za doładowanie". Można w niej odebrać prezent za doładowanie w postaci bransoletki firmy YES.
brans
Promocja "Bransoletka za doładowanie" jest dostępna od 7 marca do 30 kwietnia 2019 roku i mogą z niej skorzystać klienci wszystkich głosowych usług na kartę oraz mix w sieci Plus.
W celu skorzystania z promocji, należy wysłać na nr 80777 darmową wiadomość tekstową SMS o treści BRANSOLETKA, poczekać na wiadomość potwierdzającą aktywację promocji, zasilić swoje konto kwotą co najmniej 50 zł za pośrednictwem kanału bankowo-internetowego, w ciągu 72 godzin w zwrotnej wiadomości SMS przyjdzie specjalny kod promocyjny uprawniający do odebrania bransoletki firmy YES.

Aby odebrać prezent należy wejść na stronę www.bransoletkazadoladowanie.pl i dokonać wyboru bransoletki spośród dostępnych, a następnie w formularzu zamówienia wpisać otrzymany kod promocyjny oraz dane osobowe. Wysyłka bransoletki nastąpi w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty zamówienia a uczestnik promocji nie ponosi kosztów przesyłki prezentu.