Łukasz Szewczyk19.03.2019 (9:46)6

Prezes UKE: Pierwsze miasta w Polsce z 5G już w przyszłym roku

Nadchodzi rewolucja 5G w Polsce. Już w 2020 roku może zacząć działać telekomunikacyjna sieć piątej generacji, choć na początku tylko w wybranych lokalizacjach. W ciągu 3-4 lat może zyskać krajowy zasięg, choć część bardziej zaawansowanych funkcji może być komercyjnie dostępna dopiero w drugiej połowie przyszłej dekady. Przygotowywane są już podwaliny pod budowę 5G na krajową skalę

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 6 z 6)

Zaraz oszołomy napiszą, że nas chcą Niemcy naświetlić.
 7  
Jezus Maria nadchodzi Armagedon usmażą nas jak kurczaki.Zakładać ołowiane gacie bo nie doczekacie tupotu małych stópek waszych pociech.
 5  
Jezus Maria nadchodzi Armagedon usmażą nas jak kurczaki.Zakładać ołowiane gacie bo nie doczekacie tupotu małych stópek waszych pociech.
ciebie szczególnie za głupotę :P
 7  
No, ale pytolenie godzinami przez komórki, trzy routery w mieszkaniu, to nie szkodzi. :) kabaret
 11  
Rewolucja? Chyba cofanie się cywilizacyjne. 5G klientom nie jest do niczego potrzebna, a firmom jak najbardziej do cofania postępu. Koncentracja kontroli nad systemami komputerowymi spowoduje cofnięcie nas w rozwoju o 50 lat.
 1  
UWAGA Komunikat :

Używajcie tylko telefonów "na kartę" mają trzy razy mniejsze promieniowanie niż telefony "na abonament" Noście czapki z foli aluminiowej model "malarz 1995"
 6