Łukasz Szewczyk20.03.2019 (12:48)4 komentarze

Multimedia Polska: Internet 1,2 Gb/s od kwietnia również w Warszawie

Spółka Multimedia Polska wprowadziła do swojej oferty komercyjnej "giga szybki" internet 1,2 Gb/s.
Multimedia Polska
- Zaczęliśmy pod koniec ubiegłego roku od pilotażu, od sprawdzenia jak internauci zareagują na tę ofertę. Stworzyliśmy mapę miast, w których Multimedia pełnią istotną rolę - informuje Piotr Rogowski, dyrektor Pionu Sprzedaży i Marketingu Multimedia Polska. - Wybraliśmy dwa zaawansowane technologicznie rynki Gdańsk, Łódź i okolice. Nasza propozycja została świetnie przyjęta przez klientów więc poszerzaliśmy krąg o kolejnych kilkadziesiąt miejscowości. Mam również dobrą wiadomość dla mieszkańców Warszawy - od 1 kwietnia "giga szybki" internet o prędkości 1,2 Gb/s stanie się faktem. Muszę podkreślić, że będzie to najwyższa prędkość oferowana klientom indywidualnym w Warszawie i okolicach - dodaje.
Aktualnie oferta Internetu 1,2 Gb/k , skierowana do odbiorców indywidualnych, dostępna jest w kilkudziesięciu miejscowościach. Zgodnie z przyjętą strategią inwestycyjną prowadzone są prace przyłączeniowe w kolejnych miejscowościach objętych siecią Multimedia Polska.

Komentarze (1 - 4 z 4)

pytanie telekom. z innej beczki.
Sieć Play
Darmowy internet na karte od 1 lutego do końca kwietnia 19r po10 GB na mc w play24, lub po5 gdy włączy sie kodem *111*570*1# .
Teraz pytanie
Jakim kodem sprawdzić ile został GB...?
 5  
1,2 Gbps download, ale upload zaledwie 60 Mbps...
 3  
 RJG
1,2 Gbps download, ale upload zaledwie 60 Mbps...
Czyli ledwo 5 %, a standardem w różnicy między downloadem a uploadem powinno być co najmniej 10 % (tj. download 1,2 Gb/s i upload 120 Mb/s).
 5  
aktualizacja*
juź nie pytam juź wiem
mozna spr. kodem *106#
 8