Łukasz Szewczyk11.04.2019 (10:15)5

Prezes UKE: Polskie normy utrudniają wprowadzenie 5G, ograniczają też rozwój LTE

Liberalizacja norm promieniowania elektromagnetycznego ze stacji bazowych telefonii komórkowej i wprowadzenie zachęt inwestycyjnych dla operatorów to zdaniem prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej najpilniejsze, niezbędne elementy do wdrożenia na polskim rynku technologii 5G

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 5 z 5)

Czyli rozumiem, że zdrowie człowieka jest drugim priorytetem w kontekście rozwoju. Wiem co mówię ponieważ jestem magnetowrażliwy i już dzisiaj odczuwam promieniowanie dostępnych urządzeń na moje ciało, ... a będzie gorzej i nie będzie gdzie uciekać bo promieniowanie będzie wszechobecne.
 1  
Oni w ogóle nie zwracają uwagi czy to będzie powodować raka .Nie po to dziadkowie ustalili takie normy .Dobrze wiedząc że zwiększając 100 razy do
10 W/mkw. będzie miało negatywny wpływ na organizm.
To są oszołomy do nich tylko szybkość jest ważna.
 0  
To nie normy są złe tylko technologia jest do bani ! To tak jakbyśmy budowali teraz na potęgę elektrownie węglowe bo jest zapotrzebowanie na prąd. NIE TĘDY DROGA!
 3  
Matko, jaki ciemnogród. Czytam te komentarze i dreszczy dostaję. Fachowcy wykształceni na "YouTube 10000% proof" Poczytajcie prace o falach radiowych, potem piszcie. Czy wiecie, ze nasze słonko tysiące razy bardziej promieniuje w tym paśmie? Zacofańcy!
 4  
Kiedyś w telewizji oglądałem program i gość mówił, że kolumny sąsiada powodują u niego ból głowy. Tyle, że wcale nie chodziło o głośne granie, ale o --- pierścienie ozdobne na głośnikach! K***, jacy ludzie tu mieszkają!
 4