Łukasz Szewczyk15.04.2019 (15:49)brak komentarzy

Nowy smartfon LG K40 do mediów społecznościowych. Rabat od New Balance

Przedni aparat z lampą błyskową, sztuczna inteligencja w aparatach, dedykowany przycisk Asystenta Google, a wszystko to zamknięte w obudowie, spełniającej normy militarne - tak prezentuje się LG K40.
LG K40
LG K40 to model dla wszystkich, którzy doskonale czują się w świecie social mediów. Obok przedniego aparatu umieszczono diodę LED, która doświetli każde selfie i umożliwi wykonywanie zdjęć nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Główny aparat o rozdzielczości 16 megapikseli wspierany jest przez autofocus z predykcją fazy (PDAF). Dzięki temu możliwe jest wykonanie perfekcyjnego zdjęcia nawet kiedy fotografowany przedmiot jest w ruchu. Dodatkowo, główny aparat wspierany jest przez sztuczną inteligencję AI Cam, która wykrywa 8 scenariuszy fotografowania i automatycznie dostosowuje ustawienia aparatu.
LG K40
LG K40
LG K40 wyposażony został w dedykowany przycisk Asystenta Google, dzięki któremu można jeszcze szybciej i wygodniej aktywować Asystenta i głosowo poprosić go na przykład o włączenie ulubionej piosenki lub filmu. Dwukrotne naciśnięcie przycisku wywoła aplikację Google Lens, która opiera się na rozszerzonej rzeczywistości i w kilka chwil wyświetli informacje o fotografowanym miejscu lub przedmiocie.

Ekran FullVision HD+ ma proporcje 18:9 i rozmiar 5.7 cala. Jedną z nowych funkcji w LG K40 jest Eco Playback, dzięki której podczas słuchania muzyki na YouTube ekran jest wygaszony, oszczędzając w ten sposób energię.

Całość zamknięta jest w stylowej obudowie z lekko zakrzywionym ekranem. Smartfon przeszedł sześć rygorystycznych testów wytrzymałościowych - jest odporniejszy na uderzenia, temperaturę, zawilgocenie i inne czynniki związane z aktywnym stylem życia. Zwiększona wytrzymałość została potwierdzona certyfikatem MIL-STD 810G według wojskowych norm Stanów Zjednoczonych.

LG K40
LG K40
Smartfon dostępny jest w ofertach sieci komórkowych T- Mobile, Plus, Play oraz na rynku otwartym, m.in. w Media Markt. Od 10 kwietnia obowiązuje promocja, w której po zarejestrowaniu zakupu na specjalnej stronie www.strefalg.pl/promocjelg użytkownik otrzyma MEGA RABAT na produkty New Balance.

Wprowadzeniu LG K40 na rynek polski towarzyszy kampania digitalowa z Ambasadorami, Influencerami - Rezim i Julią Żugaj, dopasowanymi do grupy docelowej, dla której przeznaczony jest model K40.