Łukasz Szewczyk18.04.2019 (14:05)1 komentarz

Pierwszy monitor Curved 4K z funkcją upscalingu już w sprzedaży

Firma Samsung wprowadziła do sprzedaży pierwszy na świecie monitor 4K z zakrzywioną matrycą, który kierowany jest do osób szukających wszechstronnego ekranu do codziennych zadań i rozrywki.
Monitor Samsung LU32R590 4K Curved / Fot. Samsung
Monitor Samsung LU32R590 4K Curved / Fot. Samsung
Pokazany na targach CES 2019 monitor charakteryzuje się matrycą o wielkości 32 cali i możliwością wyświetlania obrazu z dwóch urządzeń jednocześnie dzięki funkcji PBP (Picture by Picture). Dzięki temu ekran zapewnia cztery razy więcej przestrzeni do pracy w porównaniu z monitorami FullHD. Rozdzielczości 4K UHD i kontrast 2500:1 pozwala na wyświetlanie i obróbkę materiałów w wysokiej rozdzielczości, z bardzo dobrym odwzorowaniem barw. Monitor ma również funkcję upscalingu, dzięki czemu treści z mniejszą liczbą pikseli znacznie zyskują na jakości.
Dodatkowo, funkcja Easy Setting Box, pozwala podzielić ekran na dedykowane strefy. Monitor jest zakrzywiony, dzięki czemu wielogodzinna praca nie męczy tak oczu jak w przypadku standardowych ekranów, a w przypadku oglądania filmów czy seriali potęguje wrażenia.

Producent zadbał także o design oparty o bardzo cienkie (6,9 mm) zaokrąglone rogi i krawędzie oraz metalową nogę V-slim z miejscem na ukrycie kabli. Monitor to także propozycja dla graczy, którzy oczekują szybkiego czasu reakcji, który w modelu LU32R590 wynosi tylko 4ms i specjalnych trybów, które poprawią odbiór tego co dzieje się na ekranie.

Komentarze (1 - 1 z 1)

widze że jeszcze nikt cie nie wyleczył z tego śmiechu debila, cóż czas może już zacząć sie leczyć na nogi bo na głowe jak widać to jest za późno niestety
 13