Łukasz Szewczyk18.04.2019 (14:12)brak komentarzy

Roczne pensje, smartfony, nagrody pieniężne. Startuje nowa loteria Plusa

W świąteczny poniedziałek (22 kwietnia 2019 roku) w komórkowej sieci Plus rozpoczyna się Loteria Plus. Łączna pula nagród to 384 tys. zł brutto, w tym roczne pensje i smartfony Samsung Galaxy S9.
Loteria Plusa
W "Loterii Plus" może wziąć udział każdy. W tym celu należy:
• kupić starter Plus na Kartę lub Plush na Kartę w okresie trwania loterii, lub doładować konto za min. 5 zł, jeśli starter został aktywowany przed startem loterii.
• wysłać SMS-a o treści PLUS (lub "ПЛЮС") pod numer 4488 lub wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej loteriaplus.pl.

Loteria będzie trwała od 22 kwietnia do 2 czerwca 2019 roku i jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Do wygrania są 4254 nagrody, których łączna wartość wynosi 384 tys. zł brutto. Co tydzień, przez sześć kolejnych tygodni, losowana będzie nagroda główna, czyli roczna pensja w wysokości 42.000 zł oraz smartfon Samsung Galaxy S9, a codziennie będą losowane nagroda pieniężna w wysokości 1.000 zł i 100 pakietów 10 GB.

Do loterii można się zgłaszać nawet codziennie, zwiększając tym samym swoje szanse na wygraną. Na podstawie zgłoszenia dokonanego w danym dniu bierze się udział w losowaniu 1000 zł lub 10 GB oraz w tygodniowym losowaniu rocznej pensji lub smartfonu.
Loteria to kolejny element kampanii "Plus łączy Polskę z Ukrainą", promującej ofertę dopasowaną do potrzeb obywateli Ukrainy mieszkających w Polsce, której twarzą jest bardzo popularna ukraińska artystka Jamala. W ofercie tej za 25 zł klienci otrzymują na 30 dni wszystkie usługi w Polsce bez limitu (rozmowy, SMS-y, MMS-y) i pakiet internetowy 10 GB. Dodatkowo Plus jako jedyny na polskim rynku operator komórkowy oferuje darmowy transfer danych na Viber, jeden z najpopularniejszych komunikatorów na Ukrainie, a za 19 gr/min klienci mogą także dzwonić do trzech największych sieci komórkowych na Ukrainie - Kyivstar, Vodafone i Lifecell.

Za koncept i realizację akcji odpowiada agencja Albedo Marketing, a loterię wspierać będzie kampania reklamowa w Polsce i na Ukrainie. Została ona przygotowana przez Agencję Scholz&Friends Warszawa i dom produkcyjny TFP sp. z o.o., a zakupu mediów dokonał dom mediowy Vizeum Polska.

Loteria organizowana jest przez firmę Albedo Marketing sp. z o.o i posiada stosowne zezwolenie wydane przez Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu. Trwa od 22 kwietnia 2019 r. do 2 czerwca 2019 r.