Łukasz Szewczyk19.04.2019 (16:39)2 komentarze

Bezpłatny internet UPC w salonach biznesowych LOT-u

Pasażerowie Polskich Linii Lotniczych LOT korzystający z salonów biznesowych "Polonez" i "Mazurek" należących do polskiego przewoźnika mogą od dziś korzystać, w ramach dedykowanej sieci Wi-Fi, z bezpłatnego internetu. Usługę dostarcza UPC Biznes
Bezpłatny internet UPC w salonach biznesowych LOT-u
LOT Business Lounge "Polonez" na Lotnisku Chopina w Warszawie jest zarządzany przez polskiego przewoźnika od 1 lipca 2015 roku. Zlokalizowany w strefie Schengen salon czynny jest cały rok, siedem dni w tygodniu od godziny 5 do 23. Każdego roku obsługuje już ponad 300 tys. pasażerów ceniących komfort i najwyższe standardy podróży. W tym roku - 26 lutego flagowy salon biznesowy polskiego przewoźnika odwiedził milionowy pasażer. Od 2018 r. pasażerowie mają też w porcie na Okęciu do dyspozycji drugi salon biznesowy LOT-u - "Mazurek" w strefie non-Schengen.
Chcąc nadążyć za rosnącymi oczekiwaniami pasażerów - LOT zaoferował im w salonach biznesowych bezpłatny internet dostarczany w ramach dedykowanej sieci Wi-Fi przez UPC Biznes.

- UPC Biznes oferuje rozwiązania bezprzewodowe oparte na technologii Wi-Fi, które pozwalają sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że od teraz podróżni z całego świata czekający na swój lot w przestrzeni LOT Business Lounge będą mogli skorzystać z dedykowanej sieci Wi-Fi od UPC Biznes. Jest to dla nas duże zobowiązanie i jednocześnie potwierdzenie, że dostarczane przez nas usługi są na najwyższym poziomie - mówi Jerzy Gołębiowski, dyrektor B2B UPC Polska

Z nowej oferty mogą już korzystać wszyscy pasażerowie "Poloneza" i "Mazurka". O udogodnieniu od dziś w recepcjach salonów informowani są wszyscy goście. Ponadto w przestrzeni komfortowych poczekalni pojawiły się tablice informacyjne z logotypem obu firm.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Super posunięcie ze strony upc, jeszcze tylko udostepnienie internetu w Toi Toiach,na Cmentarzach.Najwiekszy operator w Polsce.Śmiech na sali.Na Lotnisku Lecha Wałęsy w Gdańsku też jest intermet ale ŚWIATŁOWODOWY dostarczany przez lokalną małą Firme i nikt się tym nie chwali.
 3  
A jest jakaś narodowa firma telekomunikacyjna? Orange jest w rękach francuskich jak by ktoś nie wiedział. I pisał głupoty.
 2