Łukasz Szewczyk20.04.2019 (12:55)2 komentarze

Netia odkodowała kanały TV. Wśród nich sportowe Polsaty

Sieć Netia, w sam raz na Wielkanoc, przygotowała kolejne "okno otwarte" w ramach Telewizji Osobistej. Promocja obejmie 9 kanałów TV z pięciu różnych pakietów.
Promocyjny dostęp będzie obowiązywał do 10 maja 2019 roku.
Fani sportu na kanałach Polsat Sport HD i Polsat Sport Extra HD będą mogli oglądać na żywo rywalizacje siatkarzy w półfinałach PlusLigi, turnieje tenisowe ATP w Monte Carlo i wiele innych rozgrywek.

Na babskie wieczory sprawdzi się telewizja rozrywkowa Lifetime HD, oferująca mieszankę programów dokumentalnych i rozrywkowych, seriali oraz filmów fabularnych. Z kolei na kanale Sundance TV HD można zobaczyć światowe, niezależne produkcje dużego ekranu, seriale, dokumenty i programy informacyjne na temat kinematografii.

Przygotowano też coś dla głodnych wiedzy. Dzięki National Geographic HD nie trzeba wychodzić z domu, żeby poznać najciekawsze miejsca świata, poznawać prawdziwe historie i wielkie przedsięwzięcia.

Dodatkowo nadal odblokowane pozostają kanały Comedy Central HD, Paramount Channel HD, Crime+Investigation Polsat HD oraz History HD.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Kochana NETIO Wesołych Świąt Wielkanocnych i prężnego rozwoju technologicznego !
 1  
Netia to dno !
 3