Łukasz Szewczyk20.04.2019 (13:16)15 komentarzy

Play i Coca-Cola ponownie rozdają internet. Jak zdobyć do 12GB w miesiącu?

Komórkowa sieć Play i Coca-Cola powraca z promocją, w ramach której użytkownicy ofert "na kartę" fioletowego operatora mogą zyskać pakiet darmowego internetu.
Smak wakacji
Promocja "Gigabajty w Play na Kartę" trwa do 30 września 2019 roku (lub do wyczerpania zapasów). W ramach oferty można zyskać bezpłatny pakiet 3GB internetu (do 30 czerwca) lub 1GB internetu (od lipca do końca września). Maksymalnie można otrzymać cztery bonusy w miesiącu na jeden numer telefonu.
Aby skorzystać z promocji należy kupić promocyjne opakowania napojów: Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Coca-Cola Lime, Coca-Cola Cherry, Coca-Cola Peach, Fanta Orange i Sprite (od 0,2 do 0,5 litra), a następnie przesłać unikalny kod PIN przy użyciu aplikacji do przekazywania kodów umieszczonej na stronie ukladajhistorie.pl.

Doładowanie zostanie przyznane w ciągu 24h od momentu zarejestrowania. Nagroda zostanie przyznana tylko w okresie ważności połączeń wychodzących. Ważność pakiety wynosi 30 dni od momentu przyznania.

Akcją Promocyjną objęte są: Oferta Play na Kartę, Oferta Play na Kartę Rok Ważności Konta, Oferta Play na Kartę Lubię to!, Oferta Formuła Play na Kartę, Oferta Play na Kartę Surf, Oferta Play na Kartę Odnowa

Komentarze (1 - 10 z 15)

Trutki nie piję więc nie skorzystam !
 53  
Szkoda zachodu. Głupoty jakieś.
 53  
Też mam Solo w Play na karte ;) 25zł miesięcznie - rozmowy i SMSy do wszystkich bez limitu i 10GB internetu które w zupełności wystarczają poza domem :) Lepsza oferta niż na abonament w którym dają jakieś pierdoły z których prawie nikt nie korzysta typu telewizja Play Now...
 27  
Prawda mam abo z telefonem było za 85 ,telefon spłaciłem i płacę 55 ale już niedługo albo dadzą to samo za 25 na czas nieokreslony albo witaj karta ;)
i tak mam abo w Orange Love za darmo więc nie będę aż tak Playa sponsorował.
aaaa co raz mi proponują przedłużenie to samo co mam bez tel na 24 mc za 40/50 ! ,a ja do nich w karcie mam za 25-30 to samo
 28  
15 MB to nie jest bez limitu.
 31  
solorz ma dobre na karte
 3  
Gigów mam wystarczająco za to chciałbym zdobyć CC w takiej butelce jak na reklamowy zdjęciu.
 3  
to w Aero2 serwują BDI i to net zupełnie za darmo jakby co.
 2  
Ale tylko do 21 grudnia 2019 r.
 0  
a jak jest z netem w telefonie w a2mobile?
 1