Łukasz Szewczyk24.04.2019 (14:47)12 komentarzy

Nowy abonament w Plusie. W cenie HBO GO, Liga Mistrzów lub Tidal

Od czwartku (25 kwietnia 2019 roku) komórkowa sieć Plus wprowadza nową ofertę na abonament z trzema usługami premium do wyboru: HBO GO lub Liga Mistrzów UEFA w IPLI lub TIDAL w cenie abonamentu
Plus
Plus wprowadza nowy abonament w ofercie głosowej oraz dodaje całkowicie nową usługę, czyli znany i popularny serwis muzyczny TIDAL. Od 25 kwietnia 2019 roku dostępny będzie abonament, w cenie którego można na całą długość umowy wybrać jedną z trzech usług premium. To okazja dla wielbicieli filmów lub miłośników muzyki albo fanów piłki nożnej.
Nowy abonament w Plusie (od 25.04.2019)
Nowy abonament w Plusie (od 25.04.2019)
W nowym abonamencie za 70 zł miesięcznie, oprócz wybranej usługi, klient otrzymuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz Internet bez końca - pakiet 24 GB, po użyciu którego można dalej swobodnie korzystać z Internetu oraz wybranej usługi z prędkością 2 Mb/s.

Jedna z usług premium do wyboru w cenie abonametu
Jedna z usług premium do wyboru w cenie abonametu
Usługi do wyboru w ramach abonamentu, to:
Tidal, czyli serwis umożliwiający słuchanie muzyki na żądanie w wysokiej jakości zarówno online, jak i w trybie offline, zawierający miliony utworów polskich i zagranicznych artystów, a także teledyski.
HBO GO, czyli ceniony przez widzów na całym świecie serwis online, w którym można oglądać hity filmowe i kultowe seriale na różnych platformach sprzętowych: PC, tablet, smartfon, Smart TV, dekoder.
Pakiet IPLA Polsat Sport Premium, czyli na żywo i w wysokiej jakości wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA oraz związane z nimi specjalne programy: przed i pomeczowe studia z dogłębnymi analizami i komentarzami ekspertów.

Nowy abonament dla firm w Plusie (od 25.04.2019)
Nowy abonament dla firm w Plusie (od 25.04.2019)
Nowe warianty abonamentów pojawią się także w ofercie Plusa dla Firm. Oferta głosowa za 70 zł netto z nielimitowanymi usługami otrzyma dwa razy większy pakiet internetowy 30 GB oraz wyższą prędkość po jego wykorzystaniu pozwalająca na swobodne korzystanie z Internetu (2 Mb/s), a w cenie abonamentu przez całą jego długość dostępne są po aktywacji wszystkie usługi dodatkowe: Doradca biznesowy, Serwis urządzenia, Centralka Firmy, Prawnik oraz Bezpieczny Internet.

Komentarze (1 - 10 z 12)

A jak to jest w A2mobile? Ma ktoś?
 5  
70 zł??? Oni więdzą który mamy rok?
Nielimitowane rozmowy plus spoty net to jakieś 25 - 30 zł. HBO to 20 zł. Razem maksymalnie 50.Gdzie tu biznes?
 14  
Nie mam, ale wie że teraz maja promocje i na start za 10 zł jest wszystko.
 5  
dalej dno.....
 10  
Faktycznie ten cały plus to zacofany operator. Id rozmowy i ochrona przed spamem podstawowa usługa Google nie działa. Wifi calling nie działa. Trzeba instalować jakieś aplikacje które tez nie zawsze chcą współpracować. Połączenie oczekujące. Rozmawiam z jednym dzwoni drugi dzwoni telefon nie działa.

Do tego jakieś śmieszne promocje .70 zł. Naprawdę to jakieś jaja. Karta 25 zł+ Spotify 20 zł + HBO Go 20 zł daje 65 zł. A mamy 2 usługi . Tutaj mamy jedną i musimy płacić 70 zł.

Nie ma to jak rabaty plusa.
 12  
W ofercie za 70 zł? Większość korzysta pewnie z tańszych pakietów. W pakiecie za 40 zł mam nielimitowane rozmowy, sms, mms i pakiet kilka GB internetu, z których wykorzystuję parę procent bo na co dzień korzystam z wifi. Za co więc te 30 zł extra?
 4  
Ja mam za 22 zł NO LIMIT W Lajt Mobile + 30 GB. Razem z HBO i Tidal płaciłbym 62 zł. I mogę to zrobić i w każdej chwili rezygnować, w każdej chwili powrócić.
 7  
Hej może ktoś napisać jak aktualnie działa internet w plusie czy lepiej zostać przy Orange drożej ale stabilny internet
 1  
Piotrek w ostatnim czasie skakałem po sieciach i mam porównanie. A więc tak jeśli zależy ci na jakości to najlepiej T-Mobile potem Orange następnie plus i na końcu Play.
W T-Mobile najlepsza jakość połączeń najstabilniejszy internet. Działa usługa Google id rozmowy. W Orange nie działa od rozmowy ale działa wi-fi calling. Internet i jakość rozmów również na wysokim poziomie. W plus internet w miarę ok jeśli nie latasz po trasach mi np. radio internetowe na trasach ciągle buforuje, do tego słaba jakość połączeń tzn. rozmówcy jak przebywam w.pomieszczrniu twierdzą że strasznie cicho i jakby w bębnie. Na zewnątrz jest ok. Nie działa wi-fi calling, id rozmowy i ochrona przed spamem, internet po doładowaniu , + za bezpłatne MMS
Play jeśli w zasięgu własnej sieci ok. Fajne usługi typu vo LTE wifi calling, od rozmowy ochrona przed spamem, połączenia oczekujące. Postawiłem na ostatnim miejscu dlatego że często skacze po nadajnikach i w tym czasie słaba jakość. Nadto LTE w roamingu to
 0  
Jakaś porażka. Opinia wygenerowana na podstawie działań operatorów w usługach na kartę. w abonamencie może być inaczej. Ja osobiście kończę środki w plus i wracam do T-Mobile. Dlatego że stabilny zasięg i działa id rozmowy. A chcę wiedzieć czy dzwoni spamer czy ktoś poważny. W plusie usługa nie działa inie to denerwuję. Także 2 raz plusa bym nie wybrał
. Oczywiście każdy może mieć inne zdanie. Zawsze można wziąć kartę i przetestować. Zresztą ja ze swojego punktu widzenia nie widzę sensu w usługi abonamentowe. Po pierwsze jak operator mnie wku... To na 2 dzień jestem i 2. A w abonamencie są kary umowne. Nadto do istotniejsze miesięczny koszt utrzymania jest wyższy. Karta no limit i net w granicach 25-30 zł. Abonament ok 40-50. Gdzie tu sens. Ja przynajmniej nie widzę
 0