Łukasz Szewczyk25.04.2019 (17:29)5 komentarzy

Orange Światłowód o prędkości 1Gb/s dostępny w całym kraju

Wszyscy, którzy mieszkają w zasięgu Orange Światłowodu, mogą już korzystać z internetu o prędkości 1Gb/s. Obecnie oferta dostępna jest dla ponad 3,5 mln gospodarstw domowych.
1Gb/s Orange
Dotychczas ten internet 1Gb/s był dostępny tylko dla mieszkańców 76 gmin, w których rynek szerokopasmowego internetu został zderegulowany przez UKE. Od teraz wszyscy klienci, którzy już korzystają z Orange Światłowodu, mogą przyspieszyć swój internet do 1 Gb/s w dowolnym momencie trwania umowy.
Orange Światłowód można kupić wraz ze Smart WiFi, które zapewnia najlepszy bezprzewodowy internet w całym domu. Usługa ta działa w oparciu o modem FunBox 3.0 oraz urządzenie Smart Wi-Fi Box. Łączy się ono bezprzewodowo z modemem i wzmacnia sygnał Wi-Fi. Oba urządzenia monitorują jakość połączeń Wi-Fi w domowej sieci i płynnie przełączają sprzęty, z których korzystają domownicy do tego punktu dostępu, który w danym miejscu zapewnia lepsze parametry transmisji. Dzięki temu poruszając się po domu nie trzeba ręcznie wyszukiwać sieci Wi-Fi, by skorzystać z szybszego internetu.

Orange Światłowód w opcji 1Gb/s można kupić jako samodzielną usługę (przy umowie na 24 miesiące abonament wynosi 69,99 zł przez pierwsze 12 miesięcy, a później 99,99 zł) lub w korzystnym pakiecie Orange Love - wraz z telewizją, usługami mobilnymi czy telefonem domowym.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Wszystko OK tylko mogliby trochę zejść z cen (w przypadku brania samego internetu - bez DTV), bo w kablówkach jest taniej. Szczególnie po wypowiedzeniu umowy i rozmowach z działem utrzymania klienta.
 9  
Hahaha a co z resztą uzytkowników, którym srOrange nie zrobiło światłowodu? Dalej nędzne 10mb... Jakież to szczęście, że umowa się kończy w tym roku. Jednej i tej samej grupie wchodzą do d**y, a resztę mają gdzieś
 16  
Ja mam opcje 100 Mb ,w zupełności wystarcza w Inea za 29 zł. Niech sobie w dupe władza swoje usługi i jeszcze 15 zł życzą sobie bo w bloku nie mieszkam.
 11  
A ja powiem tak: 37.50 nc+ extra, 70 zl Internet 300 mega, 50 zl Play. Razem 147,50.

Orange ze swiatlowodem 300 daje mi tv, kom i neta za 159. Drożej, ale w cenie mam programy 4k, eleveny i Polsat sport. Z 1 gotowym- 179 zl.
Więc marudzenie że się nie opłaca jest słabe...

Wzialbym Premium, ale bardziej oglądam dziś Chili, Netflixa czy HBO GO. na szczęście wszystkie umowy kończą mi się z końcem roku, więc z niecierpliwością czekam na oferty świąteczne.
 5  
I zapomniałem . Inea oferuje łączą symetryczne. Orange daleko w tyle i z cenami i oFerta. Dno.
 6