Łukasz Szewczyk30.04.2019 (13:27)6 komentarzy

Mobilna aplikacja Plus Online z promocjami. Na początek 50GB internetu ekstra

Komórkowa sieć Plus zachęca swoich klientów do korzystania z mobilnej aplikacji Plus Online, która pozwala na zarządzenia własnym kontem. Pomóc w tym mają specjalne oferty promocyjne.
Plus Online
Mobilny Plus Online to specjalna aplikacja do zarządzania kontem klienta, dzięki której możliwy jest stały i bezpłatny dostęp do bieżących informacji związanych z kontem bilingowym, aktualną ofertą operatora oraz można zakupić dodatkowe pakiety lub usługi. Teraz można dostać za darmo duży pakiet internetowy tylko za jej pobranie i zainstalowanie na swoim telefonie..
Promocja "PAKIET EXTRA 50 GB z Mobilną Aplikacją Plus Online" obowiązuje do 31 maja 2019 roku i jest adresowana do użytkowników usług na kartę oraz mix w sieci Plus. Klienci, którzy pobiorą na swój telefon Mobilną Aplikację Plus Online otrzymają jednorazowy pakiet 50 GB na krajową transmisję danych. Pakiet jest ważny przez 30 dni od daty jego przyznania, a jego aktywacji zostanie potwierdzona wiadomością SMS.

W kolejnych miesiącach planowane są kolejne promocje dla użytkowników aplikacji Mobilny Plus Online.

Aplikacja Plus Online
Aplikacja Plus Online
Funkcjonalności aplikacji Plus Online dla użytkowników usług prepaid i mix:
• można w dowolnej chwili sprawdzić stan środków do wykorzystania (stan konta/ liczba minut/SMS/MMS/GB);
• można doładować swój numer telefonu lub swoich bliskich;
• w każdej chwili można dokupić pakiet, zwiększyć ilość GB lub zarządzać usługami na koncie;
• możliwość monitorowania na bieżąco historii połączeń i aktywności automatyczne logowanie do aplikacji na bazie rozpoznanego numeru karty SIM.

Na Plus online znajduje się także baza wiedzy zawierająca najczęstsze pytania klientów
i odpowiedzi na nie. Aplikacja umożliwia również bezpośredni kontakt z konsultantami Call Center, Infolinią Handlową czy Działem Windykacji. Korzystanie z Plus Online jest darmowe.

Aplikacja Mobilny Plus Online jest dostępna dla użytkowników urządzeń z systemami Windows Phone, Windows 8, iOS oraz Android.

Więcej informacji jest na stronie http://www.plus.pl/uslugi/aplikacja-plus-online, oraz w filmie dostępnym na YouTube:

Komentarze (1 - 6 z 6)

Ta aplikacja jest beznadziejna nic tam nie można zrobić, żadnych usług się nie włączy ani nie wyłączy, z resztą z poziomu PC też bez sensu, żeby wyłączyć pocztę trzeba dzwonić. Miałem Play i Virgin i to badziewie jest na szarym końcu.
 0  
Tak samo jak ten cały plus. Nic tam nie działa jak powinno. Czasami nawet wysłanie SMS-a graniczy z cudem
 5  
W przypadku pre-paidu. Nie można sprawdzić daty ważności pakietu GIGA Bank, nie można sprawdzić terminu ważności promocyjnego pakietu rozmów wychodzących. Lipa.
 1  
Właśnie wracam z trasy S3 z Głogowa do Szczecina przez pół godziny brak zasięgu. Następnie w godzinach od 18-19 brak LTE. To są jakieś jaja ten cały plus. Na służbowym telefonie w T-Mobile zasięg był wszędzie na s3. gdyby nie to ze w plusie mam 50 zł na prepaid już jutro byłbym w t lub Orange. Tam nie było żadnego problemu. Tutaj to jakieś jaja. Zacofana sieć i tyle
 4  
Aplikacja super, wszystko można zobaczyć, włączyć i wyłączyć bez konieczności dzwonienia na infolinię. Pakiet 50 GB działa.
Pozdrawiam wszystkich
 6  
Koniec ważności poszczególnych pakietów też zobaczysz?
 2