Łukasz Szewczyk07.05.2019 (12:00)7 komentarzy

Plus przyśpiesza internet stacjonarny. Nowa oferta, nawet do 1 Gb/s

Plus podwyższył prędkości Internetu Stacjonarnego! Do 1 Gb/s zwiększone zostały dotychczasowe prędkości 600 i 900 Mb/s. Do 500 Mb/s przyspieszona została również dotychczasowa usługa 300 Mb/s.
1Gb/s Plus
Plus Internet Stacjonarny to usługa dostępu do szybkiego Internetu realizowana w czterech technologiach w zależności od dostępnej infrastruktury: światłowód, kablówka, Ethernet i miedź.
Nowa, obowiązująca od 6 maja 2019 roku roku oferta Plus Internet Stacjonarny to trzy opcje prędkości oraz trzy abonamenty do wyboru w zależności od oferowanej prędkości Internetu:
do 150 Mb/] za 60 zł dla mieszkań, 80 zł dla domków i 50 zł netto dla firm
do 500 Mb/s za 80 zł dla mieszkań, 100 zł dla domków i 65 zł netto dla firm
do 1 Gb/s za 100 zł dla mieszkań, 120 zł dla domków i 80 zł netto dla firm

Nowa oferta to także dodatkowa karta SIM dla usługi mobilnego Internetu LTE Plus Advanced z pakietem 5 GB za 0 zł lub 100 GB za 50 zł (40 zł netto dla SOHO) i możliwość dokupienia dodatkowych GB.

Umowa na 24 miesiące - jeden miesiąc za darmo.

Co ważne, z nowych prędkości mogą korzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci oferty, którzy wraz z najbliższą fakturą otrzymają informację o zwiększeniu prędkości. Cena usługi pozostaje bez zmian.

Usługa Plus Internet Stacjonarny jest udostępniana w oparciu o rozległą, ogólnopolską infrastrukturę stacjonarną Netii, która posiada 20 tys. km sieci szkieletowej w całej Polsce oraz rozległą, ogólnopolską sieć dostępową. Dociera ona obecnie do ponad 2,6 mln gospodarstw domowych na terenie całego kraju, co stanowi ich 18%, oraz do ponad 800 największych biurowców.

Komentarze (1 - 7 z 7)

A dziadowska Vectra chciała mi niedawno przyspieszyć ze 100 Mbit/sek do 300 Mbit/sek, ale w zamian za dwuletnią umowę :))
Obecnie mam internet na czas nieokreślony.
Podziękowałem - wolę wolniej ale być wolnym.
 7  
Znając Plusa to trzeba tą prędkość podzielić przez ileś... chyba, że na światłowodach nie robią takiego chłamu i oszustwa jak na internecie LTE. Jednak z tą siecią jak i CP nie chce mieć nic wspólnego. To jest dla ułomnych i naiwnych ludzi, bez mózgu.
 12  
obecnie Vectra ma jedną z najsłabszych ofert internetu stacjonarnego.
 5  
W obecnych czasach prędkość 1Gb/s to nie jest nic niezwykłego. Raczej powinna być normą.
nie wykorzystujesz tego nawet w 20 % bo serwery tyle nawet nie udostepnieją....
 7  
" oferta Plus Internet Stacjonarny to trzy opcje prędkości oraz trzy abonamenty do wyboru w zależności od oferowanej prędkości Internetu:
• do 150 Mb/] za 60 zł dla mieszkań, 80 zł dla domków
• do 500 Mb/s za 80 zł dla mieszkań, 100 zł dla domków
• do 1 Gb/s za 100 zł dla mieszkań, 120 zł dla domków "

... każda kablówka ma to taniej, szczególnie przy przedłużaniu umów w Dziale Utrzymania Klienta.
 4  
Już chyba nikt nie da się nabrac na plus gsm internet 1Giga:)
dziękuję wole 300Mb z www.airmax.pl które przynajmniej jest zawsze a jak bedzie miało to moznakupic realne 1giga a nie giga co to nie ma czasami mega :)
 0  
Z plusa internet jest dobry w samochodzie do nawigacji, ale w domu to ma być porządny stacjonarny bez limitów i ograniczeń np. opiniuj24.pl/opinie/AirMAX.pl
 0