Łukasz Szewczyk11.05.2019 (14:26)13 komentarzy

Nowa oferta Orange Flex. W smartfonie, bez sztywnej umowy i zobowiązań

Orange wprowadza elastyczną ofertę komórkową. Bez sztywnej umowy, bez zobowiązań, za to z gamą opcji, które można włączać i wyłączać w każdej chwili przez aplikację. Bez zbędnych formalności i wizyt w salonie.
Orange Flex
- Wraz z Orange Flex wprowadzamy na rynek zupełnie nową ideę: w pełni cyfrowe doświadczenie, "operatora w aplikacji", który umożliwia klientom dopasowanie ich planu komórkowego z poziomu smartfona, a potem łatwą zmianę pakietów zależnie od potrzeb, bez zobowiązań. To w pełni cyfrowy, współdziałający z eSIM i elastyczny sposób na korzystanie z usług mobilnych i rozrywki. A to dopiero początek naszej rewolucji - powiedział Jean-François Fallacher, prezes Orange Polska.
Aby skorzystać z oferty należy pobrać aplikację Orange Flex ze sklepu App Store (iOS) lub Google Play (Android) i zarejestrować się. Przy rejestracji w aplikacji użytkownik potwierdza swoją tożsamość - w pełni cyfrowo i bezpiecznie. Wystarczy zrobić zdjęcie swojego dokumentu tożsamości (np. dowodu osobistego) oraz selfie, a następnie system biometrycznej weryfikacji porówna oba zdjęcia. Na koniec dodajemy w aplikacji kartę płatniczą, z której będą automatycznie pobierane płatności za usługi. Płatność z góry daje pełną kontrolę nad wydatkami, bez zaskoczeń na koniec miesiąca. Bezpłatną kartę SIM dostarczy kurier, lub można ją odebrać w dowolnym salonie Orange w Polsce. Można również zamienić zwykłą kartę SIM na jej wirtualny odpowiednik eSIM i aktywować swój plan zdalnie w 5 minut. Wszelkie pytania można zadać na czacie w aplikacji - 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.


W ofercie Orange Flex do wyboru jest 10 planów taryfowych:

Nowa oferta Orange Flex
Nowa oferta Orange Flex
W każdym planie klient zyskuje nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i dostęp do portali społecznościowych bez zużycia transferu danych. Dodatkowo można dokupić GB, ile akurat potrzeba[/b]: 1GB za 3 zł, 5GB za 10 zł lub 10GB za 15 zł. Swój plan można zmieniać na wyższy lub niższy bez dodatkowych opłat, nawet co miesiąc.

- Orange Flex powstał na bazie tego, co mówili obecni i byli klienci Orange. Wysłuchaliśmy blisko 4000 opinii i wyciągając z nich wnioski, stworzyliśmy Orange Flex od podstaw. Dlaczego jest wyjątkowy? Bo łączy elastyczność ofert na kartę i wygodę abonamentów. Zupełnym przełomem jest możliwość aktywowania nowego numeru w parę minut bez wychodzenia z domu dzięki eSIM. Do tego brak umowy, papierologii i możliwość zmiany planu w czasie rzeczywistym. Włączasz i wyłączasz w aplikacji co chcesz, kiedy chcesz i korzystasz od razu. Zawsze wiesz za co i ile płacisz. Masz wszystko pod kontrolą - przekonuje Artur Stankiewicz, dyrektor Marketingu Rynku Konsumenckiego.

Dzięki specjalnym pakietom nielimitowanego transferu danych, czyli Pass-om, korzystanie z serwisów społecznościowych, muzycznych i wideo w Orange Flex nie będzie zużywać pakietu danych. Do wyboru są:
• Social Pass do wykorzystania na platformach: Facebook, Instagram, TikTok, Snapchat, Twitter, Pinterest, Messenger, WhatsApp i Viber;
• Music Pass (5 zł na 30 dni) na Tidal, Deezer, Apple Music, Amazon Music i Polskie Radio;
• Video Pass (5 zł za 1 dzień / 10 zł za 7 dni / 20 zł za 30 dni) na YouTube, Netflix, HBO GO, vod.pl i Orange TV Go.

W każdej chwili można też zamówić dodatkową kartę SIM by korzystać ze swojego numeru na innym urządzeniu. Przez pierwsze 6 miesięcy usługa jest za darmo, a później kosztuje 9 zł miesięcznie.

Do Orange Flex dołączyć może każdy. Klienci mobilnych ofert abonamentowych w Orange (poza Orange Love) mogą przenieść swoje usługi do Orange Flex już na 6 miesięcy przed końcem umowy.

Komentarze (1 - 10 z 13)

Miała być rewolucja... Cenowo to chyba 3 lata wstecz.
 32  
Bardzo słaba oferta, na kartę wychodzi korzystniej.
 30  
ta oferta jest jak gówno w dupie którego nie można wysrać
POgromca salcesonu z musztardą 11.05.2019 (19:03:23)
 23  
a2mobile.pl lepsze
 13  
Wprowadzają na rynek nową ideę - wracają do starej nazwy.
 6  
Po Orange tak słabej oferty się nie spodziewałem, zostaje dalej w Plusie za 25 zł z 10 GB internetu i all no limit.
 14  
Only Njuuuu
 4  
Kiepska oferta. Nju i Plush dają pakiety kumulowane z czasem do 80-120GB za 30 zł. Lajt daje 30GB za 22 zł (doliczone 2 zł za stacjonarne). A2 nie liczę bo tam pakiet jest niski.
Rewolucja by była jakby dali 4 pakiety
10GB - 11 zł
30 GB - 22 zł
50 GB - 33 zł
100 GB - 44 zł
 6  
W tmobile na kartę za 30 zł mam no limt sms/MMS rozmowy kom stacj
10GB, supervideo DVD 13apek netflix yt i inne bez pobierania teansferu.
Tą ofertą śmiechlem, dno i drogo
 9  
bardzo cienka oferta ,Jak już wiele osob pisalo lepięj wypadają oferty na kartę bo niedosc ze taniej to jeszcze wiecej . Zawsze twierdzilem ze oferty na abonament sa dla tych którzy nie umieją oszczędzać a zawsze im wydaje im sie ze mają taniej lub koniecznie musza mieć jakiegoś flagowca na szpan przed podobnymi sobie
 11