Łukasz Szewczyk16.05.2019 (13:29)6 komentarzy

Orange wprowadził nowe Plany Mobilne

Orange wprowadził an rynek nowe Plany Mobilne, a w nich nieograniczony dostęp do muzyki w popularnych serwisach, większa paczka danych w kraju i UE, dodatkowe GB do współdzielenia z bliskimi oraz zestawy z drugim smartfonem lub słuchawkami w prezencie za 1 zł.
Jak przekonuje operator, nowe Plany Mobilne to odpowiedź na zmieniające się potrzeby klientów w coraz bardziej cyfrowym świecie. Powiększone pakiety danych, Music Pass, czy dodatkowe gigabajty dla duetów i rodzin umożliwią korzystanie z internetu, przeglądanie treści multimedialnych, mediów społecznościowych oraz słuchanie muzyki, w kraju i za granicą.
Klienci mogą wybrać jeden z czterech nowych planów mobilnych:
Nowe Plany Mobilne Orange
Nowe Plany Mobilne Orange
Wraz z nowymi Planami Mobilnymi Orange przygotował ofertę zestawów urządzeń z nowymi smartfonami. W zestawach słuchawki bezprzewodowe Samsung Galaxy Buds lub drugi smartfon są dodawane za symboliczną złotówkę przy zakupie wybranego Planu Mobilnego z telefonem. Dokupując do nowego Planu Mobilnego 55 smartfon Samsung Galaxy A20e za 40 zł miesięcznie, można wybrać: bezprzewodowe słuchawki Samsung Galaxy Buds lub drugi smartfon Xiaomi Redmi 6A lub Samsung Galaxy A10 za 1 zł. W promocyjnych cenach są także zestawy od Huawei: Huawei P30 lite ze smartwatchem Huawei GT Classic, Huawei P smart 2019 z Huawei Y5 2019, a także Huawei Y6 2019 ze smartfonem Huawei Y5 2019. Pełna oferta urządzeń w promocyjnych cenach: Nowe Plany Mobilne Orange.
Bezpłatny Music Pass na festiwalowe lato

Klienci kupujący dowolny Plan Mobilny otrzymają bezpłatny nielimitowany transfer danych w ramach serwisów muzycznych tzw. Music Pass na trzy miesiące. Umożliwia on słuchanie muzyki w najlepszych serwisach tj.: Tidal, Spotify, Deezer, Polskie Radio, Amazon Music i Apple Music, bez zużywania pakietu danych z abonamentu w swoim planie.

W ofercie dla duetów i rodzin, przy zakupie dodatkowej karty SIM, oprócz co miesięcznej zniżki w wysokości 20 zł za każdą kolejną dokupioną kartę, klient otrzymuje dodatkowy pakiet danych 3GB na konto za łączenie usług w Planach Mobilnych i Orange Love na wspólnym koncie. Mogą z niego korzystać w kraju użytkownicy wszystkich kart SIM w ramach wspólnego konta, po wykorzystaniu paczki danych w swoim planie.

Przy zakupie więcej niż jednej karty SIM w tym samym dniu, opłata aktywacyjna będzie naliczona tylko raz. Dodatkowo klienci ofert na kartę dołączający swoją usługę do istniejącego konta abonenckiego nie zapłacą opłaty aktywacyjnej.

Klienci przedłużający umowę mogą wybrać jeden bonus: pakiet 5GB, 100 minut na połączenia międzynarodowe do UE, USA i Kanady lub Music Pass. Nagrody przyznawane są na cały czas umowy. Z kolei klienci przenoszący numer od innego operatora otrzymają 3 miesiące abonamentu za 0 zł i możliwość zakupu nowego telefonu w zestawie z drugim urządzeniem: słuchawkami, smartwatchem lub smartfonem w prezencie za 1 zł.

Z myślą o klientach, którzy nie chcą wiązać się umową na 24 miesiące, Orange stworzył nową Orange Flex, w której każdy ma taki plan, jakiego potrzebuje. Do wyboru jest ich aż 10, a w każdym: nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i dostęp do portali społecznościowych bez zużycia transferu danych. Dodatkowo można dokupić tyle GB, ile akurat jest potrzebne: 1, 5 lub 10 GB. Swój plan można zmieniać na wyższy lub niższy bez dodatkowych opłat, nawet co miesiąc. Aby rozpocząć korzystanie z Orange Flex, wystarczy pobrać aplikację ze sklepu App Store lub Google Play i zarejestrować się, cyfrowo potwierdzając swoją tożsamość. Płatności są realizowane za pomocą podpiętej w aplikacji karty płatniczej. Bezpłatną kartę SIM dostarczy kurier, można ją także odebrać w dowolnym salonie Orange w Polsce lub skorzystać z wirtualnej karty - eSIM i aktywować swój plan zdalnie.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Mi to się wydaje że lepiej brać oferty na kartę niż na abonament . W lycamobile mamy za 20 zł no limit za rozmowy oraz smsy + 30GB danych . Nie wiem z czym Orange do ludzi idzie.
 23  
jak zwykle. z niczym :D
 13  
Ja w tym roku rezygnuje z abonamentu i przenoszę na kartę, ponieważ ceny jakie chcą za telefony to przechodzi ludzkie pojęcie!
 8  
Kaszana! Teraz na kartę są lepsze oferty niż na abo. I nie ma się smyczy na szyi, dowolność wyboru operatora w każdej chwili, a numerek przecież ten sam. Ja mam dwie karty jedna w nju do dzwonienia, druga w a2mobile za 9,90 zł tylko do netu.
 4  
Lajt Mobile No limit + 30 GB + Stacjonarne - 22 zł umowa na czas nieokreślony. Dziękuję, pozamiatane.

Plush oraz Nju rosnące pakiety danych wraz z kolejnymi miesiącami od 40 GB do 120 GB za 30 zł
Dziękuję, pozamiatane.
 4  
Wow 15GB za jedyne 55zł. No zadzieram kiecę i lecę kupić. Cena rynkowa to około 20zl. A ta oferta to obraza dla myślących ludzi.
 1