Łukasz Szewczyk22.05.2019 (16:15)7 komentarzy

Aplikacja TVP VOD dostępna na telewizorach Panasonic oraz LG

Użytkownicy telewizorów Panasonic oraz LG mogą korzystać z popularnej aplikacji TVP VOD.
TVP VOD
Serialowe i filmowe hity oraz produkcje telewizyjne znane z anten Telewizji Polskiej dostępne są po pobraniu bezpłatnej aplikacji na urządzeniach Smart TV LG z systemem Web OS 3.0 lub wyższym (w sprzedaży od 2016 r.) oraz na telewizorach Smart TV Panasonic pracujących w systemie My Home Screen 2.0 i nowszych (dostępne od 2017 r.).
Dzięki aplikacji widzowie mogą korzystać z biblioteki cyfrowej, w której obok odcinków ulubionych seriali znajdują się też fabuły i dokumenty, programy rozrywkowe, informacyjne i publicystyczne, spektakle teatru telewizji, polskie filmy i seriale po rekonstrukcji cyfrowej oraz telewizyjne archiwalia. Sekcja dla młodszych widzów oferuje tytuły dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Aplikacja TVP VOD jest osiągalna także na telewizorach i TV Boxach z systemem Android TV, poprzez cyfrową telewizję naziemną (HBB TV), a także na urządzeniach mobilnych z systemem Android oraz iOS.

Komentarze (1 - 7 z 7)

To żart? Ma to na TV LG od chyba trzech lat!
 1  
Wreszcie
 0  
A jak odtworzyć jakiś film. :)
 1  
Od trzech lat masz inną aplikację tvp.pl
 1  
To żart? Ma to na TV LG od chyba trzech lat!
Masz, ale inną apkę znacznie uboższą.
Wiem bo też mam LG.
 0  
Gdzie ta aplikacja? Ostatnia wersja na LG storze jest z maja 2015
 1  
Dziwię się osobom, które nie płacą abonamentu RTV i pobierają tą apkę na telewizory, które łączą się z siecią i w których są zalogowani.
 0