Łukasz Szewczyk04.06.2019 (9:13)12 komentarzy

Orange zapowiada lepszy zasięg 4G LTE w turystycznych miejscowościach

Klienci Orange jadący w tym roku na urlop w Polsce będą mogli skorzystać z 315 dodatkowo wzmocnionych stacji bazowych oraz 3 nowych i 14 mobilnych. Wszystkie będą pracować w popularnych regionach turystycznych.
Orange
Z każdym rokiem rośnie ilość danych przesyłanych przez sieć komórkową Orange Polska. W 2018 roku było to ok. 50% więcej. Szczególnie chętnie przesyłamy pliki wideo - to już ponad połowa z przesyłanych danych. Przykładowo w ubiegłym roku, w drugiej połowie lipca klienci przesłali w niektórych nadbałtyckich regionach nawet cztery razy więcej danych niż w tym samym miejscu poza sezonem.
W tym roku potrzeby klientów mogą być jeszcze większe, dlatego Orange Polska rozbudował pojemność sieci 4G LTE w popularnych miejscowościach wypoczynkowych o średnio 78%. Oznacza to, że korzystający z niej odczują poprawę jakości, tym większą z im lepszego urządzenia korzystają. Łącznie Orange Polska w rozwój sieci mobilnej zainwestował w 2018 roku 339 mln zł.

Orange: Będzie lepszy zasięg 4G LTE w turystycznych miejscowościach
Orange: Będzie lepszy zasięg 4G LTE w turystycznych miejscowościach
Nad Bałtykiem plażowicze skorzystają ze wzmocnionej sieci mobilnej m.in. w Krynicy Morskiej, Stegnie, Sztutowie, Darłowie, Kołobrzegu, Dziwnowie, Międzyzdrojach i Świnoujściu. Inwestycje na półwyspie helskim i w powiecie węgorzewskim przeprowadziliśmy w ubiegłym roku. Natomiast na Kaszubach sieć została wzmocniona w Kartuzach, Brodnicy Górnej, Kościerzynie i Skorzewie. Prace na Mazurach toczyły się w miejscowościach Gołdap, Giżycko, Mikołajki, Piecki, Ruciane-Nida i Kruklanki. Z kolei miłośnicy górskich wędrówek zauważą zmiany w największym stopniu w okolicach Nowego Targu, Szklarskiej Poręby, Piechowic, Zakopanego, Starego Sącza, Bukowiny Tatrzańskiej, Poronina i w dużej części Kotliny Kłodzkiej.

Komentarze (1 - 10 z 12)

AJ to wole mopsika z a2mobile :)
 0  
Myślę właśnie nad wypróbowaniem, bo mnie ten darmowy transfer na portale społecznościowe i wifi caliing interesuje.
 0  
A jak to jest w A2mobile? Ma ktoś?
 0  
nie ma, ale się przymierza bo akurat mają promkę i za połowe ceny na start, wiec jak mi się nie spodoba to najwyżej po miesiącu się zawine.
 0  
jeden numer warto mieć, mi to do pracy szczególnie się przydaje bo siedze w SM.
 0  
ja sobie teraz wziąłem na start za 9,95zl i jest w tym 10gb, zobaczymy jak to bedzie :)
 0  
no a2 ma serio dobre ceny, ja tez place niewiele
 0  
no mega jest, tylko oni chyba mają to w ofercie... jak dla mnie najlepsi <3
 0  
Mopsik jest trafioną maskotką, rżę ze śmiechu gdziekolwiek go widzę, czy to w tramwaju czy to w internecie na obrazku.
 0  
w A2 jest tak że na fb i messengera masz darmowy transfer :P
 0