Łukasz Szewczyk10.06.2019 (13:09)5 komentarzy

30GB za darmo na wakacje od Plusha

Plush rozdaje pakiety internetowe na wakacje.
Plush na wakacje
Plush specjalnie dla młodych duchem i ciałem, którzy cały czas musza być online i nie wyobrażają sobie innego życia, daje teraz swobodę korzystania z Internetu.
Promocja "30 GB na wakacje za darmo" to propozycja dla klientów taryfy Nowy Plush, w której można dostać bezpłatnie trzy pakiety po 10 GB, przyznawane automatycznie po sobie co 30 dni.

By skorzystać z promocji należy posiadać aktywne konto oraz włączyć promocję krótkim kodem *136*11*8959# lub zalogować się do aplikacji Mobilny Plus Online i tam ją aktywować.

Promocja obowiązuje od 10 czerwca do 10 września 2019 roku.

Przyznane GB nie mogą być wykorzystane w roamingu międzynarodowym.

Komentarze (1 - 5 z 5)

I tak w Orange Free na kartę jest lepiej i taniej. Lepiej bo sieć działa niezawodnie (więcej bts-ów) taniej bo już po zasileniu kwotą 25 zł dostaje się 35 Gb ( 2 x 15 z premii wakacyjnej + 5 Gb za zasilenie elektroniczne). Jeśli ktoś jeszcze uruchomi pakiet no limit za 25 zł(rozmowy bez limitu i sms) to jeszcze dodatkowo 15 Gb co daje razem 50 Gb. Czy ktoś oferuje lepsze warunki?
Przeniosłem po 18-stu latach numer z Plusa do Orange Free i jestem mega zadowolony.
 7  
albo wykupić pakiet 1TB w Orange na karte wazny rok + nielimitowane smsy oraz rozmowy. Wiecej na stronie: biuroprasowe.orange.pl/blog/az-1-tb-danych-nielimitowane-rozmowy-i-smsy-na-caly-rok/
 3  
Jasne, lepiej mieć 50 GB za 50 PLN niż 30 GB za darmo. Fajna logika :)
 3  
jeszcze trzeba mieć zasięg lte, gdzie w orange go nie mam a w playu owszem.
 1  
Pluscha szanuje za internet. Za 25zl można mieć 100GB przy odpowiednim stażu. Z prędkościami nie jest źle , u mnie około 30mb/a ale to sprawa indywidualna zależna od lokalizacji. Jak ktoś ma lepszą cenę za tyle neta to bardzo proszę o cynk :) Tylko nie wymyślajcie jakie to macie oferty po 15 latach stażu bo inne osoby nie mogą z tego skorzystać i takie pisanie jest bez sensu
 2