Łukasz Szewczyk19.06.2019 (14:03)4 komentarze

Nowe kanały TV w sieci Netia

Netia wzbogaciła swoją ofertę telewizyjną o cztery kolejne kanały. Po zmianach oferta TV Netii składa się z 221 kanałów, w tym 132 w jakości HD.
W telewizyjnej ofercie Netii znalazły się kolejne cztery kanały TV. Do podstawy programowej (pakiet Na Start) dołączyły: TVN Fabuła HD i NTL Radomsko, natomiast do pakietu Styl życia dołączyły: Discovery Life HD i Food Network HD.
To nie koniec zmian, klienci Netii zyskali także dostęp do HGTV HD oraz TVN24 BiS. Dotychczas kanały nadawały w jakości SD.

Po zmianach pakiet podstawowy (Na Start) liczy 63 kanały (30 w HD), w tym kilkanaście propozycji lokalnych i regionalnych (np. wszystkie lokalne stacje TVP3, Lubelska TV HD, TVT), co jest jednym z wyróżników oferty telewizyjnej Netii. Z kolei pakiet Styl życia zawiera obecnie już 15 kanałów (13 w HD).

Komentarze (1 - 4 z 4)

Kanały nowe OK w NETII ale tu trzeba coś zrobić z poprawieniem obrazu szczególnie to wdać na wymagających scenach szybkich gdzie się robi pikseloza i rozmycie obrazu MASAKRA na telewizorze 55 cali .
 3  
co z tego skoro jakość obrazu w Netii jest TRAGICZNA, bitrate gorszy niz satelitarna Polonia1
 2  
Bardzo dobra wiadomość !
 0  
Netia i tak musi coś zrobić z jakością obrazu jeśli chce utrzymać się na rynku TV . Bo jeśli tego nie zrobi to abonenci będą rezygnować z usług TV w Netii i przechodzić do konkurencji gdzie już jest nie tylko dobrej jakości HD ale także UHD 4K . Szczególnie w zapowiedziach podwyżek w grupie Cyfrowy Polsat . Bo jeśli płacę to chcę mieć dobrej jakości obraz TV .
 1