Łukasz Szewczyk26.06.2019 (10:41)13 komentarzy

T-Mobile wprowadza nowe pakiety usług: Telefon bez limitu, światłowód, dekoder 4K, Netflix, Ipla

Od piątku (28 czerwca 2019 roku) w T‑Mobile dostępna będzie nowa oferta Magenta 1, obejmującą pakiet usług mobilnych, stacjonarnych i rozrywki w oparciu o infrastrukturę mobilną i światłowodową.
T-Mobile Video
- Coraz częściej widzimy, że klienci są przytłoczeni niezliczoną liczbą ofert i wariantów usług. Poszukują prostych i najlepszych produktów, jednak szum komunikacyjny często uniemożliwia im dokonanie optymalnego wyboru. T‑Mobile postanowił to zmienić. Dzięki ofercie Magenta 1 stajemy się dla klientów partnerem, który zdejmuje z nich ciężar wyszukiwania wielu rozwiązań i podejmowania wielu decyzji. Zamiast oferować klientom wszystko, co jest ogólnie dostępne na rynku, dajemy im wybór spośród wyłącznie najlepszych usług w prostym i czytelnym pakiecie. Strach przed ominięciem optymalnych ofert zamieniamy na radość z korzystania z produktów najwyższej jakości - mówi Andreas Maierhofer, prezes zarządu T‑Mobile Polska

W nowej ofercie Magenta 1 użytkownicy otrzymują pakiet internetu w telefonie, internetu światłowodowego dla domu oraz dostęp m.in. do platform Netflix, Eleven Sports, serwisu Ipla, darmowych kanałów telewizji cyfrowej, gier i rozrywki dla dzieci. Nowa oferta wpisuje się w długofalową strategię firmy, w ramach której T‑Mobile będzie oferował klientom coraz szerszy zakres usług, ze szczególnym nastawianiem na rozwój produktów dla domu.
Użytkownik może dobrać sobie dwa lub trzy elementy, które będą składały się na jego pakiet: abonament komórkowy, internet światłowodowy lub mobilny internet domowy oraz usługi rozrywki. Pakiety w ramach oferty Magenta 1 klienci mogą rozszerzyć o dekoder, smartfon, większy pakiet Netflix lub wyższą prędkość internetu światłowodowego.

Oferta Magenta 1 w T-Mobile (od 28.06.2019)
Oferta Magenta 1 w T-Mobile (od 28.06.2019)
Oferta Magenta 1 to połączenie usług internetu stacjonarnego w oparciu o infrastrukturę mobilną operatora (docierającą obecnie do ponad 99,9% Polaków, a w samej tylko technologii LTE do 99,8% populacji kraju). Klienci znajdujący się w zasięgu infrastruktury światłowodowej jednego z partnerów T‑Mobile mogą uzupełnić swój wybór o łącze przepustowości od 100 Mb/s do 900 Mb/s. Już dzisiaj w zasięgu infrastruktury światłowodowej partnerów T‑Mobile znajduje się blisko 1/3 gospodarstw domowych w Polsce;

Nowa oferta to także pakiety rozrywki od T‑Mobile, które obejmują dostęp do zasobów Netflixa oraz pakietów tematycznych największego polskiego serwisu rozrywki internetowej IPLA z kanałami linearnymi, sportem na żywo, serialami i filmami, treściami dla dzieci, informacjami i rozrywką. Użytkownicy, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez solidnej dawki sportowych emocji, mogą sięgnąć po Superpakiet Sport, na który składają się IPLA SSPort oraz IPLA Eleven Sports, m.in. z Copa America, eliminacjami do UEFA Euro 2020, rozgrywkami czołowych europejskich lig piłkarskich, najważniejszymi turniejami siatkarskimi, Wimbledonem, a także wyścigami Formula 1.

użytkownikom, którzy wybiorą pakiet Magenta 1 z rozrywką, T‑Mobile poleca dekoder KOAN KSTB6077. To gwarancja odbioru treści wideo, m.in. dzięki technologii 4K HDR z realistyczną głębią i bogactwem kolorów. Urządzenie umożliwia bezpośredni dostęp do seriali, filmów, dokumentów, programów dla dzieci i innych materiałów z biblioteki Netflix za pomocą specjalnego przycisku na pilocie. Dodatkowo dekoder pozwala korzystać z kanałów na żywo, sportu, rozrywki, informacji oraz filmów i seriali z serwisu IPLA, bezpłatnych kanałów telewizji cyfrowej oraz aplikacji i gier. Wymagający użytkownicy zwrócą uwagę na wyszukiwanie głosowe Google oraz wbudowany system Chromecast, umożliwiający sterowanie i przesyłanie ulubionych treści na duży ekran za pomocą telefonu lub tabletu.

Dla tych klientów, którzy zdecydują się na pakiet obejmujący usługi mobilne, światłowodowe i rozrywki, T‑Mobile przygotował vouchery zniżkowe w wysokości 1000 zł na zakup dowolnego telewizora Samsung.

Oferta Magenta
Oferta Magenta
- Przeprowadziliśmy szeroko zakrojone badania - zarówno w Polsce, jak i za granicą - i widzimy wyraźnie, że klienci nie chcą już mozolnie przewijać setek kanałów z treściami, które często są dla nich po prostu nieistotne. Klienci chcą oglądać najlepsze treści, dostosowane do ich potrzeb, kiedy tylko mają na to ochotę. Pod względem zaspokajania potrzeb klientów polscy operatorzy telekomunikacyjni plasują się nieco w tyle za innymi krajami. Dziś T‑Mobile to zmienia i dzięki strategicznym współpracom z firmami takimi jak Netflix, wprowadza ofertę w pełni odpowiadająca na potrzeby polskich, nowoczesnych klientów - powiedział Frederic Perron, Członek Zarządu ds. rynku prywatnego w T‑Mobile Polska.

T‑Mobile jest pierwszym operatorem w Polsce, który posiada w swoich pakietach usługę Netflix, zapewniając klientom korzystanie z doskonałej rozrywki bez konieczności ponoszenia oddzielnych opłat.

- Bardzo cieszymy się z rozpoczętej współpracy z T‑Mobile i udziale w tak innowacyjnej i skrojonej pod potrzeby klienta ofercie Magenta 1 - powiedział Rene Rummel, Business Development Director w regionie EMEA w firmie Netflix. - Dzięki specjalnemu przyciskowi Netflix na pilocie polskim konsumentom wystarczy jedno kliknięcie, aby cieszyć się ulubionymi produkcjami Netflix, takimi jak "Stranger Things", "Dom z papieru", "Zabójczy rejs", "Nasza Planeta" i nie tylko - dodaje.

T‑Mobile przygotował również pakiety usług dla przedsiębiorstw - Magenta 1 BIZNES. Firmy będą mogły skorzystać z nielimitowanego dostępu do sieci bez względu na czas i miejsce prowadzenia działalności: tak samo w biurze, dzięki możliwości skorzystania z dostępu światłowodowego, jak i poza nim, dzięki internetowi mobilnemu.

Oferta Magenta 1 BIZNES w T-Mobile (od 28.06.2019)
Oferta Magenta 1 BIZNES w T-Mobile (od 28.06.2019)
W ofertach Magenta 1 BIZNES klienci otrzymają bez dodatkowych opłat, przez nawet 18 miesięcy, dostęp do pakietów usług biznesowych: oprogramowania biurowego Office 365, gwarantującego skuteczną ochronę smartfonów i tabletów Norton Security Online, a także Zdalnego IT Serwisu, w ramach którego eksperci T‑Mobile udzielą pomocy informatycznej online. W połączeniu z dostępnymi już w ofertach T‑Mobile dla firm pakietami księgowości online czy systemu rezerwacji oznacza to, że dzięki jednej wizycie w salonie T‑Mobile przedsiębiorca otrzymuje dostęp do pełnego portfolio usług niezbędnych w prowadzeniu działalności biznesowej.

Na przedsiębiorców wybierających pakiety Magenta 1 BIZNES również czeka specjalna promocja obejmująca atrakcyjne smartfony. Pierwsi klienci, którzy skorzystają z oferty światłowodowego dostępu do internetu dla firm, będą mogli zakupić Samsunga Galaxy S10e lub Galaxy A50 w cenie obniżonej o 50% w stosunku do ceny standardowej.

Komentarze (1 - 10 z 13)

Kolejny operator wprowadza dekoder 4K UHD . A CP / Plus / Netia dalej uparcie wciskają tylko dekodery HD .
 9  
Ta kolejny wprowadza a cp i nc+ dalej w lesie. cp zatrzymał się na rozwoju 10 lat temu.
 6  
Podoba mi sie ten sposób pakietowania usług, w sensie z Netflixem, którego sie po prostu ogląda, zawsze to wygodniej, a i do tego mam pewność że jakość dzięki partnerom T-Mobile będzie fajna.
 2  
Popatrzcie na te ceny. Każda kablówka ma to taniej.
 6  
A gdzie zwykła oferta, np tylko na abonament telefoniczny, albo tylko na internet mobilny? U mnie we Wrocławiu!!!! na osiedlu to nie mamy żadnych światłowodów od nikogo i co, aby przedłużyć u nich umowę na abonament komórkowy to mam sobie wybrać ofertę z tymi wodotryskami za 99zł????????? - dziękuję postoję:(((
 3  
Na razie trudno ocenić atrakcyjność tej oferty. Czemu 900 Mbps, a nie 1 Gbps, skoro infrastruktura Orange'a? Jaka technologia dostarczania treści telewizyjnych i jakie pakiety kanałów? Co z ofertą dla osób, które już są w T-Mobile i mają trwającą umowę terminową? Pytania można by mnożyć...
 5  
 RJG
Jaka technologia dostarczania treści telewizyjnych i jakie pakiety kanałów?
Sądząc z artykułu to w jakichś tam pakietach jest : Netflix, IPLA (z kanałami linearnymi telewizji) oraz "IPLA SSport" i "IPLA Eleven Sports".
 5  
Kocham Netflixa i mogę w nim siedzieć po kilka godzin dziennie i iż jakoby azaliż mogę go kupić osobno to wole tak w umowie połączyć ze światłowodem. Akuratnio szukałem też również neta szerokopasmowego
 10  
Może wreszcie kanały do wyboru?
 3  
Jeśli jest Ipla, to serdecznie dziękuję, bo jakość tej usługi jest beznadziejna. Nie tędy droga, T-Mobile.
 6