Łukasz Szewczyk28.06.2019 (16:15)13 komentarzy

T-Mobile: Nowości w ofertach mobilnego i domowego internetu

T‑Mobile wprowadza zmiany w ofertach mobilnego oraz Nielimitowanego Internetu Domowego, a także wybranych taryfach abonamentu komórkowego.
T-Mobile: Nowości w ofertach mobilnego i domowego internetu
Od 28 czerwca w nowym abonamencie za 49 złotych miesięcznie klient może pobrać do 100 GB danych z pełną prędkością. Po przekroczeniu tego limitu prędkość przesyłania danych będzie ograniczona do 1 Mbps. Zmienione zostają ceny Nielimitowanego Internetu Domowego (FMS). Usługa z maksymalną prędkością do 20 Mbps od piątku będzie kosztowała 59 złotych miesięcznie, a oferta do 60 Mbps - 69 złotych miesięcznie.
T‑Mobile wprowadza również nowości w abonamentach komórkowych. W dotychczasowej taryfie M operator będzie oferował zamiast 10 GB aż 15 GB internetu w pełnej prędkości za 55 zł miesięcznie. Z kolei koszt abonamentu w taryfie L, w której wielkość pakietu internetowego wzrośnie z 20 GB do 25 GB, będzie wynosić 70 zł miesięcznie. Ceny i wielkość pozostałych abonamentów, w tym najtańszych taryf, pozostają bez zmian.

Komentarze (1 - 10 z 13)

Internet z pełną prędkością???? A potem ograniczenie...to ja mam stały lejek bo aktualnie prędkość "timobajla" we Wrocławiu to jest 1,5 do 2,3 mb/s i do tego nie dość że drożej to jeszcze w roamingu tylko 1 GB......czas na zmianę operatora:)))
 16  
domowy net nolimit bezkonurencyjny, taka zwyzka to jakby nic za ich jakosc
 13  
domowy net nolimit bezkonurencyjny, taka zwyzka to jakby nic za ich jakosc
W czym jest lepszy "internet domowy" T-Mobile od ofert stabilnego i bardzo szybkiego internetu od każdej kablówki, Orange lub Netii ?
 7  
W tym jest lepszy nolimit od T-Mobile, że jest tam gdzie nie ma światłowodu czy kablówki.
 6  
co ty k.. porównujesz?
Kabel do LTE?????? Z główką wszystko OK?
Internet domowy LTE! od T-Mobile nie ma sobie równych, o to tu chodzi, więc nie wyjeżdżaj tu z kablami, bo wiadomo, że te zawsze będą lepsze.
 7  
co ty k.. porównujesz?
Kabel do LTE??????
No i czego bluźnisz po próżnicy ?
Skoro T-Mobile oficjalnie reklamuje tę usługę słowami, cytat : "Nielimitowany Internet Domowy" .... to właśnie należy ją porównywać z ofertami innych operatorów, którzy dostarczają internet do domu (czyli kablówkami i światłowodem od wszelkich innych operatorów).
 7  
a2 mobile ma pakiety, hitem jest niewyczerpalne wszystko za 9,9 zł
 0  
Zgadzam się, sprawdziłam i a2 mobile daje radę
 0  
byłam w tmobile ale drogo jednak to wychodziło, potem przeniosłam się do a2mobile i jest lepiej cenowo, z zasięgiem podobnie.
 0  
za ile?!?!? nie żartujesz?
 0