Łukasz Szewczyk01.07.2019 (12:13)1 komentarz

AutoMapa udostępnia darmową aplikację AutoCB

AutoMapa opublikowała AutoCB - nową, darmową aplikację łączącą w sobie cechy radia CB oraz krótkofalówki "walkie-talkie".
AutoMapa udostępnia darmową aplikację AutoCB
AutoCB to rozwiązanie, które od kilku miesięcy znają już użytkownicy AutoMapy. Teraz, w formie wygodnej aplikacji, trafia do wszystkich pozwalając na pełne korzystanie z zalet komunikacji głosowej, także podczas korzystania z innych programów.
Nowa aplikacja AutoMapy pozwala na rozmowę pomiędzy użytkownikami i łączy w sobie najlepsze cechy klasycznego radia CB i krótkofalówki walkie-talkie eliminując jednocześnie ich wady: słaby zasięg oraz bałagan w eterze.

AutoCB umożliwia rozmowę zarówno z osobami znajdującymi się w okolicy, jak i tworzenie prywatnych kanałów pozwalających na komunikację bez względu na odległość, jaka dzieli rozmówców. Rozwiązanie takie doskonale sprawdzi się zarówno we flotach samochodowych, jak i podczas prywatnych podróży w kilka aut. Warto przy tym podkreślić, że rozmowy na kanałach prywatnych są niedostępne dla osób postronnych.

AutoCB jest aplikacją uniwersalną, z której można korzystać podczas używania innych aplikacji. Po zminimalizowaniu, AutoCB zamienia się w pływającą ikonę, którą można umieścić na ekranie zgodnie z własnymi preferencjami tak, aby w idealny sposób integrowała się z ulubionymi aplikacjami użytkownika. Pozwala to w każdym momencie na odpowiedź, rozpoczęcie rozmowy lub zgłoszenie innym użytkownikom patrolu, wypadku czy innego zdarzenia.

Aplikacja AutoCB dostępna jest za darmo dla wszystkich użytkowników systemu Android.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Nie piszcie cb radio tylko coś na wzór. Bo nie działa z normalnym cb. Wcześniej nowość AutoMapa z CB ,dałem się nabrać i kupiłem 3 miesięczny abonament. I lipa CB nie działa, bo mało kto jest na kanale w aplikacji. Teraz zrobili za free apke do rozmów żeby zwiększyć liczbę osób dostępnych na kanale automapy.
 1