Łukasz Szewczyk05.07.2019 (9:24)2 komentarze

Plus liderem w przenoszeniu numerów w drugim kwartale 2019 roku

Według nowego Raportu opublikowanego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej sieć Plus miała najlepszy bilans przenoszenia numerów spośród dużych operatorów komórkowych
Plus
To już kolejny kwartał, w którym Plus miał najlepszy bilans przenoszenia numerów spośród dużych operatorów komórkowych.
Według Raportu UKE za drugi kwartał 2019 roku do Plusa przeszło w tym czasie ponad 87 tys. nowych klientów i operator zakończył go z dodatnim bilansem w wysokości blisko 25,5 tysiąca.

Spośród czwórki największych operatorów, tylko jeszcze jeden miał wynik dodatni i był to T-Mobile z bilansem niecałych 900 numerów. Pozostałe dwa telekomy, czyli Orange i Play zanotowały ujemny bilans, z czego Play minus 45,5 tys., a Orange ponad 12 tys. na minusie.

Dodatkowo spośród czterech największych operatorów najmniej klientów odeszło z Plusa (61 tys.). Następny w kolejności jest T-Mobile (73 tys.), a z Orange i Play opuściło po ponad 100 tys., przy czym liderem z minus ponad 120 tys. klientów jest Play.

Drugi kwartał 2019 roku jest już kolejnym okresem raportowania, w którym Plus ma najlepszy bilans przenoszenia numerów wśród czterech największych telekomów. Tak było w zestawieniu za pierwsze trzy miesiące bieżącego roku oraz podsumowaniu za cały rok 2018.
Plus

Komentarze (1 - 2 z 2)

Jeśli ktoś chce dalej sponsorować celebrytów, to niech zostanie w PLAY.
 6  
Play we wszystkim wypada słabo. Nic dziwnego biorąc pod uwagę beznadziejny internet.
 0