Łukasz Szewczyk15.07.2019 (12:56)5 komentarzy

4K w telewizji Jambox. Nowy dekoder i trzy kanały 4K, w tym Eleven Sports i FunBox

Telewizja Jambox wprowadziła do swojej oferty trzy kanały w jakości 4K oraz nowy dekoder obsługujący tę technologię.
4K w sieci Jambox
Technologia 4K wkracza do telewizji Jambox. Aby korzystać z oferty 4K należy do telewizora 4K podłączyć nowy dekoder Arris 5305 4K. Działa on w oparciu o sprawdzone, autorskie oprogramowanie Kyanit oraz posiada wygodny i szybki interfejs.
- Wiemy, jak ważne jest dla wiernych kibiców oglądanie rozgrywek sportowych w najlepszej możliwej rozdzielczości. Wychodząc więc na przeciw oczekiwaniom naszych abonentów, wprowadziliśmy do oferty aż trzy kanały w tej jakości. Oczywiście będziemy starali się tę ofertę sukcesywnie poszerzać - mówi Bartłomiej Czardybon, Prezes Zarządu SGT S.A, operatora Telewizji JAMBOX.

Na fanów sportu czeka zatem Eleven Sports 1 4K, kanał sportowy w całości poświęcony piłce nożnej z najwyższej półki. Relacjonuje na żywo i na wyłączność rozgrywki czołowych lig europejskich: hiszpańskiej LaLiga Santander, włoskiej Serie A TIM, francuskich Ligue 1 i Pucharu Ligi. Kanał FunBox UHD to z kolei ujęcia natury, nagrania z wydarzeń sportowych, filmy i seriale dokumentalne, spektakle i koncerty, a w ofercie kanału Ultra TV 4K znajdują się audycje muzyczne, dokumentalne oraz filmowe.

FunBox UHD i Ultra TV 4K dostępne są w Telewizji Jambox w pakiecie Bogatym, a Eleven Sports 1 4K w Pakiecie premium Eleven.

W pełnej ofercie Telewizji JAMBOX znajduje się aktualnie 315 kanałów, w tym 163 w jakości HD. W lipcu 2019 roku z Telewizji JAMBOX korzystało ponad 66 tys. abonentów.

Komentarze (1 - 5 z 5)

A UPC, podobno "lyyyyder" rynku kablowego, śpi.
Zamiast 4K jest w 4D
Hahahaha
 12  
Netia też śpi już parę lat z usługą telewizyjną , zamiast brać przykład z Jamboxa to razem z Polsatem zastygli i przodują na końcu konkurencji jako maruderzy technologiczni .
 5  
Z tego co mi wiadomo to ligue 1 nie już w eleven. No chyba że wykupili.
 1  
Nie ma i nie będzie ligi francuskiej, dopóty dopóki gra tam Neymar
 1  
Ciekawe jak będzie wyglądało nagrywanie no i co z multiroomem...?
 0