Łukasz Szewczyk17.07.2019 (10:58)27 komentarzy

UPC Polska poszerza ofertę o usługi telefonii komórkowej. "To dla nas strategiczny krok"

UPC Polska stawia na konwergencję i wprowadza usługi mobilne. Dzięki temu zaoferuje klientom korzystniejszą ofertę dostępu do internetu opartego na światłowodach i zintegrowanej telewizyjnej rozrywki, uzupełnioną o usługi komórkowe.
Siedziba UPC
- Uruchomienie oferty mobilnej to dla nas strategiczny krok, a także kolejna ze zrealizowanych przez nas obietnic, które złożyliśmy klientom. Wprowadzając usługi mobilne, stajemy się w pełni konwergentnym operatorem, dostarczającym najlepszy internet oraz cyfrową rozrywkę, zawsze i wszędzie. Nasza oferta, oparta o gigabitowe prędkości oraz najlepiej zintegrowane treści telewizyjne, uzupełniona o usługę komórkową, wyróżnia się na rynku i zapewnia najlepszą w swojej klasie jakość obsługi klienta na konkurencyjnym rynku telekomunikacyjnym - mówi Robert Redeleanu, CEO UPC Polska

Portfolio jest oparte o cztery główne plany taryfowe pozwalające klientowi na wybór dopasowany do jego potrzeb:
Smart (nielimitowane rozmowy i wiadomości SMS/MMS + 5GB) za 29,99 zł
Comfort (nielimitowane rozmowy i wiadomości SMS/MMS + 10 GB) za 39,99 zł
Super (nielimitowane rozmowy i wiadomości SMS/MMS + 15 GB) za 49,99 zł
VIP (nielimitowane rozmowy i wiadomości SMS/MMS + 20 GB) za 59,99 zł

Powyższe ceny są standardowe, bez okresu zobowiązania.
Ciekawą propozycję promocyjną UPC Polska przygotowało z myślą o potrzebach najmłodszych użytkowników. W ramach promocyjnego planu taryfowego Junior, za 9,99 zł miesięcznie, będzie można otrzymać pakiet 100 minut, 100 SMSów/MMS-sów oraz 1GB internetu.

Dodatkowo, dla klientów posiadających usługę telewizyjną lub internetową, którzy dokupią usługę komórkową, UPC udostępni promocyjnie jedną usługę premium: pakiet HBO, pakiet Polsat Sport Premium + Eleven Sports lub Pakiet Bezpieczeństwa za 1 zł przez 2 miesiące (potem odpowiednio 19,99 zł., 19,99 zł. oraz 9,99 zł.).

Usługa mobilna UPC Polska to także oferta dla firm. Plany taryfowe przygotowane przez UPC Biznes, charakteryzują się wyższymi pakietami danych (Biznes Start 7GB, Biznes Smart 14GB, Biznes Pro 21GB oraz Biznes Pro 50GB), przy zachowaniu nielimitowanych rozmów oraz wiadomości SMS oraz MMS, a także możliwość skorzystania z wielu kart SIM. Dodatkowo, klienci biznesowi otrzymają specjalny prezent w postaci dodatkowych pakietów internetowych przyznawanych co miesiąc przez rok. W zależności od wybranej taryfy może być to nawet dodatkowe 100 GB internetu co miesiąc bez dodatkowych opłat.

Komentarze (1 - 10 z 27)

• Smart (nielimitowane rozmowy i wiadomości SMS/MMS + 5GB) za 29,99 zł
• Comfort (nielimitowane rozmowy i wiadomości SMS/MMS + 10 GB) za 39,99 zł
• Super (nielimitowane rozmowy i wiadomości SMS/MMS + 15 GB) za 49,99 zł
• VIP (nielimitowane rozmowy i wiadomości SMS/MMS + 20 GB) za 59,99 zł
.........................................
Z czym do ludzi ?
 21  
To są chyba jakieś żarty
 26  
Zdziercy!
 14  
I znów zamiast nowych atrakcyjnych kanałów telewizyjnych wyskakują z telefonią mobilną o wiele droższą niż u konkurencji. Dla kogo to jest? Dla pół debili niepotrafiących liczyć pieniędzy....

My nie chcemy komórek, ani 1 Gbs internetu , ani 2 Gbs, ani niedorobionych horizon,ów...

My chcemy nowych kanałów, bo od tego jest kablówka:(to jej podstawowa usługa), abym nie musiał wieszać 5 anten za oknem, czy wykupywać abonament TV u 3 różnych dostawców)
Domagamy się kanałów:
VH1-Classic, Eska Rock, AMC, Canal+ Now .....itp itd
 27  
Oni naprawdę myślą, ze ktoś weżmie któryś pakiet za takie ceny ? chyba ktos, komu jest wszystko jedno ile płaci. Bo za takie ceny to nikt im nie weżmie. Powinni zejśc z ceny, o poołoowe :)
 17  
W DUK dla klientów z full usługami na pewno będą o wiele atrakcyjniejsze oferty telefonii komórkowej niż te oficjalne.
 1  
A ci znowu robią to czego nikt nie chce.... Kiedy w końcu konkrety a nie bzdety? Kiedy wreszcie zostaną uzupełnione braki w ofercie tv i dodane takie kanały jak AMC, H2, VH1 CLASSIC, 2X2 TV, ELEVEN SPORTS 4, CANAL+ NOW, C+SPORT 2 C+SPORT 3? Kiedy w końcu dekodery i kanały 4K? Kiedy zwiększenie uploadu w ofercie internetu? Konkurencja już dawno im odjechała...
 14  
Canal + Sport 3 i 4 to będą mecze leciały takie same jak na Nsport i Canal + czy Canal +Sport więc spokojnie nie ma ciśnienia na tę kanały.
 5  
U innych jest druga karta dla kogoś z rodziny w tej samej cenie co jedna w UPC.

np. 2x nolimit i 2x 15GB za 50 zł w Play
a w UPC jest tylko jedna karta za 50 zł
 10  
ha ha ha ale mi kablowka .....biora si za jakis tel,a gdzie nowe kanaly i dekoder 4k??? inni juz wproawdzaja a UPC dalej w czarnej...d
 14