Łukasz Szewczyk31.07.2019 (12:54)4 komentarze

Kanały NBCUniversal w ofercie Play Now

Sieć Play rozszerza telewizyjną ofertę.
Kanały NBCUniversal w ofercie Play Now
Od 1 sierpnia 2019 roku użytkownicy platformy Play Now zyskają dostęp do kanałów koncernu NBCUniversal International Networks (NBCUIN) - SCI FI, 13 Ulicą i E! Entertainment Television. Nowe stacje oferują szeroki wachlarz seriali, hitów kinowych i programów rozrywkowych.
Kanały zasilą pakiet Extra. Przez cały sierpień dostęp do wszystkich tych trzech kanałów otrzymają wszyscy abonenci Play Now w ramach otwartego okna.

Na kanale SCI FI widzowie znajdą wiele uznanych produkcji z gatunku science-fiction. Program wypełniają takie seriale jak "Killjoys", "Magicy", "Star Trek: Enterprise" czy oryginalne treści SCI FI, jak choćby seria "Rekinado" czy "Lawalantula". Oprócz tego jeszcze tego lata na fanów historii o nadprzyrodzonych zdarzeniach czeka kilka emocjonujących premier - wśród nich drugi sezon serialu "The Outpost", który emitowany będzie co tydzień o 21:00 już od 15 sierpnia. Wakacyjny program kanału to także przyprawiające o dreszcze horrory - w każdy piątek od 22:00 na SCI FI będzie można obejrzeć ponadczasowe dzieła gatunku, takie jak "Laleczka Chucky 3" czy "Egzorcysta: Początek". Widzowie znajdą tu także kino komediowe, kino akcji, a także coś na ochłodę ciepłych, letnich wieczorów - serię filmów pt. "Lodowa katastrofa", z takimi filmami, jak "Arktyczna Apokalipsa", "Lodowa zagłada", "Lodowe tornado" i "Cold zone", w których zagrożeniem jest gwałtowne oziębienie klimatu.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Ciekawi mnie los tych wszystkich dekoderków czy dalej będą nas męczyć unicastową jakością czy coś lepszego wymyślą i wprowadzą bo w tej jakości to na rynku TV rewolucji nie zrobią tacy jak Play . CP .T- Mobile . Netia . Inea . Player . . .
 3  
brakuje jeszcze tvn24 i eurosportow do szczescia i bym mogl skorzystac
 1  
Brak paczki jeszcze : tvn, discovery, winnicki,
 1  
IPTV to przyszłość z dużymi możliwościami ale trzeba chcieć to wykorzystać jak Jambox w wysokiej jakości tv a nie jak Netia która jest karykaturą jakości tv .
 2