Łukasz Szewczyk03.08.2019 (11:39)1 komentarz

UPC Biznes z nową ofertą usług komórkowych

UPC Biznes uruchomiło sprzedaż usług mobilnych, tworząc konwergentną ofertę biznesowych usług telekomunikacyjnych.
UPC Biznes z nową ofertą usług komórkowych
- Wprowadzenie usług komórkowych do oferty UPC Biznes to odpowiedź na potrzeby naszych klientów, a jednocześnie kolejny, bardzo ważny krok na drodze rozwoju firmy. Od tego momentu jesteśmy w stanie zaoferować klientom pełny wachlarz usług telekomunikacyjnych wspierających ich własną działalność gospodarczą, w tym najkorzystniejszą ofertę internetu światłowodowego, telefonii stacjonarnej, telewizji biznesowej jak i usługi telefonii mobilnej i mobilnego dostępu do internetu. Plany taryfowe nowej usługi przygotowane przez UPC Biznes charakteryzują się wyższymi pakietami danych, nielimitowanymi rozmowami, wiadomościami SMS oraz MMS, jak również możliwością skorzystania z wielu kart SIM. Wszystko po to, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów biznesowych - mówi Jerzy Gołębiowski, Dyrektor B2B UPC Polska

Oferta komórkowa UPC Biznes oparta jest na czterech pakietach taryfowych: Biznes Start 7 GB, Smart 14 GB, Pro 21 GB oraz Pro 50 GB. Przy czym, każdy z pakietów dostępny jest w dwóch opcjach:
• z zobowiązaniem na 24 miesiące i Extra Bonusem do 100 GB dodatkowych danych miesięcznie. Klienci wybierający tę opcję, bezpłatnie otrzymują dodatkowe pakiety danych Extra Bonus przez kolejnych 12 miesięcy. W przypadku oferty Start jest to pakiet 10 GB miesięcznie, 25 GB w taryfie Smart i 50 GB oraz NAWET 100 GB w taryfach Pro!
• bez zobowiązania w tej samej cenie co oferta z zobowiązaniem - dla klientów biznesowych ceniących elastyczność i chcących szybko reagować na zmiany.
W ramach oferty komórkowej UPC Biznes, klienci mogą posiadać nawet do 10 numerów (kart SIM). W ramach promocji Grupy Firmowej, drugą i każdą koleją kartę SIM można kupić z rabatem 5 zł.

Wszystkie pakiety taryfowe UPC Biznes (Start, Smart, Pro) obejmują:

• nielimitowane połączenia telefoniczne, wiadomości SMS oraz MMS w Polsce i w ramach roamingu w UE
• nielimitowane pakiety danych ze zmniejszeniem prędkości ściągania danych do 32 kb/s albo 1 Mb/s po wyczerpaniu pakietu danych
• bezpłatne pakiety danych w ramach roamingu w UE

Komentarze (1 - 1 z 1)

Wstydzą się swoich cen ? Dlaczego nie ma ich w tym artykule sponsorowanym ?
 0