Łukasz Szewczyk03.08.2019 (11:53)1 komentarz

Smartfony od Orange w ratach 0 proc. dla wszystkich

Urządzenia w ofercie Orange w ratach 0 proc. dostępne są już dla wszystkich. Dotychczas taką możliwość mieli tylko klienci operatora. Oferta dotyczy zarówno użytkowników indywidualnych, jak i biznesowych.
Na raty 0 proc. kupić można wszystkie urządzenia dostępne w ofercie Orange m.in. smartfony, laptopy, smartwatche, a nawet elektryczne hulajnogi czy deskorolkę. Oferta jest dostępna w sklepie online, salonach i sprzedaży telefonicznej. Sprawdź: oferta Orange
Smartfony (i nie tylko) w 20 nieoprocentowanych ratach

Zarówno dla nabywców indywidualnych, jak i biznesowych ceny smartfonów są rozłożone na 20 nieoprocentowanych rat (RSSO 0%). Umowa na zakup urządzenia nie wymaga weryfikacji bankowej, a raty nie obciążają historii kredytowej nabywcy. Klienci Orange, którzy już mają podpisaną umowę abonamentową na usługi mobilne lub stacjonarne albo co najmniej od 12 miesięcy korzystają z usług Orange na kartę, otrzymają dodatkowe rabaty na zakup urządzeń.

Komentarze (1 - 1 z 1)

To ja na tej samej zasadzie dam raty 0% i jeszcze oddam 100zl na koniec. Z tym że końcowa cena telefonu to wartość rynków x2. Zapraszam :)
 0