Łukasz Szewczyk03.08.2019 (12:02)6 komentarzy

2 razy więcej po każdym doładowaniu w Plusie na Kartę

W ramach nowej promocji Plusa na Kartę użytkownicy taryfy Plus Elastyczna na Kartę po każdym doładowaniu otrzymają powiększone pakiety danych do wykorzystania.
2 razy więcej po każdym doładowaniu w Plusie na Kartę
W ramach promocji "2x więcej GB w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę" (trwa od 2 sierpnia do 30 września 2019 roku) podwojony zostanie pakiet gigabajtów, który klienci otrzymują na swoje konto po dokonaniu jego zasilenia. W Plusie na Kartę im wyższe doładowanie, tym większy bonus. Promocja będzie obowiązywać do końca września. Nie trzeba jej dodatkowo włączać.
W zależności od wartości doładowania, wielkość poszczególnych bonusów zmienia się:
Promocja "2x więcej GB w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę"
Promocja "2x więcej GB w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę"
Dodatkowe gigabajty w Plusie na Kartę pozwolą na swobodne oglądanie filmików i wysyłanie wakacyjnych wspomnień. Nie będzie można również narzekać na nudę, tym bardziej, że nawet za najmniejsze doładowanie klienci posiadający ofertę Plus na Kartę mogą skorzystać z bezpłatnego transferu danych w ramach IPLI oraz Plus Music.

Jeżeli zaś doładujemy swoje konto za minimum 25 złotych, do puli aplikacji z bezpłatnym transferem otrzymamy także Facebooka, Vibera oraz Messengera.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Plus jest drogi lub bardzi drogi.
Niech dadzą taką ofertę bezterminowo, aż do wyczerpania zasobów, to może się skuszę.
Póki co jest Play.
 1  
Plus wieczny brak zasięgu u mnie
 4  
Ja jestem bardzo zadowolony z plusa, żadnych problemów, zasięg jest na dobrym poziomie i co najważniejsze nie wydzwaniają z biura obsługi jak u konkurencji. Aplikacja plusa na smartfona też jest przejrzysta i bardzo intuicyjna. Nie ma na co narzekać, komu się nie podoba to może zmienić, ale już byłem w wielu sieciach i na prawdę plus jest najlepszy.
 1  
ALe poco apLikacja
 1  
Zębaty podnosi ceny na wszystko co się da i przykrywa to głupawymi „promocjami”. Oni nas mają za idiotów.
 1  
Nowy Plush na karte RWK
 0