Łukasz Szewczyk07.08.2019 (11:56)2 komentarze

Dodatkowe 50 GB na YouTube w Plush na Kartę

Rusza nowa promocja w Plushu na Kartę. Klienci prepaid będą mogli skorzystać z "Grubej Tuby do YouTube'a" i zyskać dodatkowe 50 GB do wykorzystania w ramach transferu danych realizowanych na największym serwisie video w sieci.
Plush na wakacje
W ramach promocji "Gruba Tuba do YouTube'a" klienci taryfy Nowy Plush mogą otrzymać bez żadnych dodatkowych opłat pakiet 50GB do wykorzystania na YouTube. Promocję można włączyć kodem *121*11*50#, zatwierdzając przyciskiem "zadzwoń". Pakiet dodatkowych gigabajtów można aktywować jednokrotnie, w dowolnym terminie do 30 września 2019 roku, a od momentu jego aktywacji będzie on ważny przez 60 dni.
Dodatkowy, ogromny pakiet gigabajtów to świetna okazja aby nadrobić youtube'owe zaległości. Dzięki temu, osoby mające swój numer w Plushu będą mogły oglądać bez przeszkód filmy swoich ulubionych twórców w każdym zakątku Polski.

Komentarze (1 - 2 z 2)

hahahhaha,ale dnooooooo;)
 1  
Czy ktoś tu kiedykolwiek był z czegokolwiek zadowolony? Zawsze jak wchodzę na ten portal to widzę masę niezadowolonych komentatorów... Czy wy potraficie cały czas tylko narzekać?
 1