Łukasz Szewczyk08.08.2019 (11:18)1 komentarz

Filmy SPI International w Play Nowy

Oferta Play Now wzbogaciła się o kilkadziesiąt hitów filmowych SPI International, dystrybuowanych w Polsce przez spółkę Kino Polska TV SA, właściciela m.in. kanałów naziemnych Stopklatka TV i Zoom TV.
Play Now
W ramach umowy zawartej między Kino Polska TV (której SPI International jest większościowym udziałowcem), a operatorem sieci komórkowej Play, do oferty Play Now trafiło 50 najlepszych filmów z katalogu SPI. Filmy są dostępne w modelu transakcyjnym VOD (możliwa płatność za dostęp do pojedynczego filmu).
Wśród nich znalazły się m.in. takie tytuły, jak "Spragnieni życia" (od 1 sierpnia film jest dostępny w prezencie dla wszystkich abonentów PLAY NOW), "Czarny motyl" (Antonio Banderas, Jonathan Rhys Meyers), "Szef" (Dustin Hoffman, Robert Downey Jr., Scarlett Johansson), "Magik z Nowego Jorku" (Adam Sandler, Steve Buscemi), "Pierwszy strzał" (Bruce Willis), "Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu" (Sarah Jessica Parker) i "Joker" (Jason Statham, Sofia Vergara).

Play Now to usługa, która zapewnia dostęp do kanałów telewizyjnych oraz filmów, seriali, programów rozrywkowych i bajek na żądanie, w dowolnym miejscu i czasie. Platforma jest dostępna na urządzeniach mobilnych, stronie www.playnow.pl, dekoderze PLAY NOW TV BOX, ale również na innych urządzeniach z systemem Android TV.

Komentarze (1 - 1 z 1)

taaaa za badziewie kto płaci? gdzie w necie ma sz za 0zł?!!
 1